Delší dobu jsme nepřidali žádný příspěvek, to však neznamená, že bychom na ničem nepracovali. Ba naopak. Neustále pracujeme na posunutí našeho klubu zase o něco dále. Nyní finišujeme na naší největší novince, a to je klubový systém. 

Proč právě klubový systém?

Chceme co nejvíce usnadnit komunikaci trenér – rodič – hráč. Nouzový stav, který byl vyhlášen 12. března, nám kromě negativních zpráv jako je ukončení sezóny, přinesl i něco pozitivního. Díky němu jsme zjistili, že náš komunikační kanál není optimální. Že rodiče/hráči nedisponují dostatečnými informacemi a komunikace prostě vázne. Proto jsme se rozhodli nastavit jednotný komunikační/informační kanál pro celý klub.

Systém eos club zone

Proč eos club zone? Chceme pro naše rodiče/hráče jen to nejlepší. Proto jsme se rozhodli vsadit na kvalitu a do systému investovat. O kvalitě systému mimo jiné hovoří i fakt, že jej využívá většina extraligových klubů.

Co vše systém umí?

Mnoho věcí, o kterých vás budeme postupně informovat. Na začátku však bude nejdůležitější navázat s vámi přes systém spojení a pečlivě vyplnit všechny kontaktní informace. Mezi výhody systému patří například:

  • přehled docházky na trénincích;
  • nominace na turnaje / zápasy;
  • rozpis tréninků / turnajů;
  • přehled plateb;
  • interní komunikace v rámci klubu/týmu/družstva (do budoucna i jednotlivců);
  • elektronické přihlášky na sezónu/turnaje/soustředění;
  • a mnoho dalších.

A co je hlavní, budeme mít všechny informace na jednom místě. Vždy a všude se k nim všichni pohodlně dostaneme a nemůže se stát, že se nám někam ztratí přihláška, nebo jakýkoli důležitý formulář. A co víc, cokoli bude potřeba zpětně dohledáme. Zkrátka budeme mít my i Vy přehled.

Méně papírování – paperless

Doba pokročila, i my chceme být více online a postupně přejít k elektronizaci klubu. Nejprve se bude jednat především o evidenci docházky, rozpis klubových/týmových aktivit a e-přihlášky, které nám značně usnadní práci.

Kdy to spustíme?

Již v příštím týdnu chceme provést import členů a postupně rozeslat pozvánku do klubové sekce. Doufáme, že do konce června se nám povede kompletně propojit náš klub.

Vyjádření předsedy klubu

"Vidíme to jako velký krok kupředu. Doufáme, že všem naším členům i rodičům se systém bude líbit a budou jej aktivně využívat, aby co nejvíce usnadnili práci našim trenérům."

Snímek obrazovky 2020 05 01 v 10.12.50