Starší žáci

 strzi2Vážení rodiče, hráči, vítáme Vás v nové sezóně klubu ŠSK Očov Hodonín v kategorii starší žáci. Shrnuli jsme zde pro Vás důležité informace, které se týkají této sezóny. Prosíme o důkladné pročtení všech informací.

Tréninky (sraz vždy 15 minut před tréninkem)
Pondělí: 18:00 - 20:00 – SH Teza Hodonín
Čtvrtek: 18:00 – 20:00 – SH Teza Hodonín
Pátek: 18:00 – 20:00 – SH Lužice (září - prosinec)
          19:00 - 20:30 - SH Slovan Hodonín (leden - duben)

S sebou na tréninky: tričko, kraťasy, florbalka, pití, sálovky (boty určené výhradně do tělocvičny), sportovní obuv na ven, dlouhé kalhoty, sportovní mikina, případně bunda, osuška (sprchový gel – po každém tréninku se budou sprchovat)

Přihlášky
Veškeré přihlášky, které obdržíte, je nutné vyplnit a odevzdat trenérovi na příštím tréninku.

Platba
Celosezónní příspěvek je 3800 Kč. Částku uhraďte na účet: 109962836/0300 s variabilním
symbolem 444. Do poznámky uveďte jméno a příjmení hráče.

Zápasy
Zápasy se konají vždy o víkendu. Kluci zde odehrají pokaždé 2 zápasy s týmy z JMK. Sestavu zveřejňuje trenér nejpozději den předem. Termín a místo konání turnaje bude vždy oznámeno pomocí nové týmové aplikace. Sraz na zápasy bude pokaždé u zadního vchodu ZŠ Očovská v určený čas, případně v místě konání turnaje. Auta vždy hlaste trenérovi minimálně 24 hodin před konáním turnaje.

S sebou na zápasy: dres, kraťase, florbalka, sálovky, pití, svačina (ideálně i ovoce), kartička pojišťovny, případně občanka, osuška (sprchový gel – po zápase se budou sprchovat)

Omluvenky
Pokud bude vaše dítě nemocné nebo se nebude moci z nějakého důvodu zúčastnit tréninku či zápasu, neomlouvejte ho. Akorát prosím dohlédněte, aby se omluvil SÁM. Omluvenky budeme prioritně řešit pomocí nové týmové aplikace, případně zasláním zprávy trenérovi přes Messenger.

Informace
Veškerá komunikace a informovanost probíhá pomocí nové týmové aplikace, facebookové skupiny a hromadných zpráv (chat). Pokud budete mít nějaký dotaz, ptejte se prvně vašich dětí. Snažíme se jim vše sdělovat, jak osobně na trénincích, také online prostřednictví facebookové skupiny. Tím přenášíme zodpovědnost nikoli na vás (rodiče), ale na kluky.

Zdravotní prohlídka
Každý náš hráč musí v souladu s legislativou ČR projít povinnou zdravotní prohlídkou u svého lékaře.
Více informací společně s přiloženým formulářem najdete na našem webu v kategorii dokumenty.

Soustředění
Soustředění se bude konat v druhé půli měsíce srpna. Prosíme rodiče, aby pokud možno neplánovali v tomto termínu dovolenou. Soustředění je pro kategorii starší žáci povinné.

Nové vybavení
Pokud budete pořizovat nové vybavení (florbalka, obuv atd.), nebojte se to raději prokonzultovat s trenéry, kteří Vám poradí a doporučí vhodné vybavení. Nekvalitní florbalkou či obuví bráníte klukům ve správném rozvoji a omezujete jejich dovednosti.

Kontakty na trenéry:
Michal Koláček (hlavní trenér) - tel.č. 725 054 523, email: sskocov@gmail.com
Marek Lačňák (asistent) - tel.č. 606 263 264, email: sskocov@gmail.com

Všechny důležité informace najdete také zde:
www.sskocov.cz
www.facebook.com/sskocovhodonin
www.instragram.com/sskocov

ŠSK Očov : Adamov 10:3
První zápas nás tolik neprověřil, v každém případe Adamovu patří dík za předvedené sportovní výkony. Souper příliš otevíral hru a stahoval se na vlastní polovinu, což nám svědčilo a kluci mohli tvořit, kombinovat, kličkovat, střílet. Ale taky nás soupeř vytrestal a zatlačil za náš laxní přístup ve třetí třetině, kdy jsme po hřišti už pouze chodili a viděli se se třemi body v šatně.

Slavkov u Brna : ŠSK Očov 5:3
Zápas se Slavkovem byl zápasem neproměněných šanci, respektive třetí třetinou. Do té doby jsme téměř nestříleli a bylo to znát. Soupeř si stihl udělat po několika individuálních chybách v systému náskok. Nám to alespoň otevřelo oči a víme, kde máme přidat. Porážka byla pro nás důležitá.

Všem rodičům díky za podporu!

Trenéři: Michal Koláček a Jan Mráz

Turnaje v sezóně 2017/18

Žádáme rodiče, aby v tyto termíny klukům(Nikči) neplánovali žádné akce. Většinou se datum a místo konání turnaje již nemění.