Dorostence čekal velmi náročný domácí turnaj, kde se postupně střetli s týmy Bulldogs Brno B a FBC Dragons Kyjov. V obou zápasech nás hnali dopředu naši úžasní diváci, kteří vytvořili nevídanou atmosféru.

ŠSK Očov : Bulldogs Brno B 6:2
První zápas se nám vydařil na výbornou. Soupeře jsme nepustili do mnoha šancí a převážně se hrálo na jeho polovině, kde však velmi dobře bránil. Až v druhé polovině utkání se nám podařilo dokonale rozebrat soupeřovu obranu a vstřelit několik branek. A tak jsme po úžasném týmovém výkonu mohli slavit důležité tři body do ligové tabulky.

ŠSK Očov : FBC Dragons 3:1
V tomto zápase nás Kyjov velmi zaskočil svou téměř dokonalou obranou, především v předbrankovém prostoru. V zápase jsme se snažili hrát hodně na míčku, což se nám dařilo, avšak nedokázali jsme se dostat do mnoha vyložených šancí. Zápas jsme zlomili až ve třetí třetině. Po velkém tlaku na soupeřově polovině se nám podařilo vsítit vítěznou branku.

Před posledním kolem se tak dorostenci nacházejí na prvním místě tabulky, avšak o všem se rozhodne až v závěrečném kole 7. dubna v Brně na VUT.

Všem divákům děkujeme za vytvoření úžasné, až elektrizují atmosféry, která nás hnala dopředu. Bylo to něco skvělého a doufáme, že to brzy zopakujeme. Obě naše utkání sledovalo 100 a 104 diváků. Ještě jednou děkujeme. 👏👏