Naši dorostenci se v neděli střetli s týmem 1.AC Uherský Brod v boji o 1. ligu dorostenců.

Začátek zápasu nám vyšel na výbornou, soupeře jsme svojí hrou zaskočili a podařilo se nám vsítil dvě branky. Avšak soupeř v polovině utkání nám ukázal svoji sílu a svými nebezpečnými útoky nás dostával pod tlak. Třetí třetina byla z naší strany bohužel velmi ustrašená, což vyhovovalo soupeřovi, který dokázal vstřelit vyrovnávací branku. Naštěstí nás to nepoložilo a podařilo se nám vstřelit ještě jednu branku, na kterou soupěř po naší chybě dokázal, zhruba minutu před koncem utkání, odpověď.

Stav série je vyrovnaný a o postupujícím se tak rozhodne již tuto sobotu 27.4. od 14:00 v Uherském Brodě. Udělejte si výlet a přijeďte podpořit naše dorostence v posledním utkání této sezóny.

Také bychom chtěli poděkovat 125 úžasným divákům za skvělou atmosféru.