Turnaj Moravian cup proběhne ve dnech 1. - 2. 9. 2018 a týká se pouze dorostenců a starších žáků.

Samotný odjezd je naplánován vlakem 31.8. v 15:43 z vlakového nádraží v Hodoníně. Sraz jsme stanovili na 15:20 ve vestibulu vlakového nádraží. Rozhodli jsme se vyjet o den dříve, abychom se s kluky stihli v klidu ubytovat a aklimatizovat.

Ubytování je domluveno na vysokoškolských kolejích, kde budou kluci ubytovaní na dvou až třílůžkových pokojích. Ubytování je hotelového typu, NENÍ tedy nutné mít s sebou karimatku a spacák.

Stravování vzhledem k rozpisu zápasů budeme řešit individuálně, proto vás prosíme, aby kluci měli první den vlastní jídlo a na sobotu a neděli dostatek kapesného.

Příjezd z turnaje je v neděli, přesný čas příjezdu včas sdělíme na našich facebookových stránkách, bude záležet, jak se nám na turnaji bude dařit.

S sebou:

  • kartičku ZP, slevový průkaz (ISIC, žákovský průkaz), případně pas
  • dostatek triček (minimálně 2 na den), případně i trika pod dres, sálovky, dres, florbalka, batoh či taška na zápas, osuška, ručník, láhev na pití

Cena: 700 Kč (bude se vybírat na soustředění)

  • v ceně je zahrnuto: 2x ubytování, jízdenky MHD, vlak tam i zpět, startovné
  • není zahrnuto: strava

Odpovědný vedoucí za kategorii starší žáci: Michal Koláček – 725054523, odpovědný vedoucí za kategorii dorost: Jan Mráz - 737162015