Starší žáci byli doma 100% !!

Další kolo Jihomoravského přeboru starších žáků A se tentokrát odehrálo na domácí palubovce, kde naši starší žáci utkali s týmy FBC Dragons a T.J. Sokol Břeclav.

ŠSK Očov Hodonín : FBC Dragons 10:5

Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi ospale, což dokonale dokázal využít soupeř a vytvořil si menší náskok 1:3. V přestávce se kluci probrali, upravili jsme hru a začátkem druhé třetiny se nám podařilo vyrovnat a následně otočit zápas na naši stranu. Soupeř byl po celou dobu zápasu velmi nebezpečný a i za nepříznivého výsledku zápas nevzdával. V zápase se nám naskytla možnost přesilovky 5:3, kterou jsme díky netrpělivosti našich hráčů nepodařilo využít. Na přesilovkách budeme muset ještě zapracovat a zjednodušit je. Soupeři děkujeme za zápas a budeme se těšit na příští kvalitní střetnutí.

ŠSK Očov Hodonín : T.J. Sokol Břeclav 26:3

Druhé utkání se od první minuty vyvíjelo v náš prospěch. V podstatě jsme soupeře k ničemu nepustili a po celou dobu utkání se hra odehrávala pouze na polovině soupeře. Dařilo se nám hrát kombinačně a vytvořit si dostatek šancí. Ihned po ztrátě míčku se nám velmi zdárně dařilo "pressovat" a vyvíjet na soupeře poměrně velký tlak, z čehož následně dělal chyby, které jsme nemilosrdně trestali. Skóre s postupem času narůstalo a zastavilo se až na hodnotě 26 a tomu odpovídalo i tempo hry. Zápas díky této jednostranné převaze nepůsobil příliš atraktivně, každopádně si kluci parádně zastříleli a zápas si tak užili.

Taktéž musíme pochválit hru a přístup soupeře, který i přes nepříznivý výsledek zápas nevzdal a snažil se za každou cenu vstřelit branky až do poslední vteřiny zápasu.