Hrací víkend pro nás dopadl dobře. Většinu zápasů jsme ovládli a dali jsme do nich všechno co jsme měli. Na pohled ohledně zápasů od trenérů se dočtete níže.

Trenér dorostenců - Jan Mráz

ŠSK vs. Znojmo Soupeři jsme nechtěli dát nic zadarmo a do zápasu šli naplno hned od začátku. Po úvodní senzaci jsme ve druhé třetině polevili a soupeře nechali jít do vedení. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že ji musíme vyhrát, to se povedlo, ale stačilo to už jen na remízu.

ŠSK vs. Mikulov Povinné zápasy moc neumíme. Kombinovat se nám dařilo jen ze začátku první třetiny, bohužel z toho nebyly góly a kluci ztratili chuť hrát. V obraně jsme propadali a přistoupili na soupeřovo tempo hry. Zbytek zápasu jsme dohráli na sílu. Těžko hledám pozitivní momenty ze hry kromě tří bodů.

Trenér mladších žáků A - Vlastimil Šindler

Mladší žáci Očova A odehráli svůj druhý turnaj v sezóně a to v Tuřanech. V prvním zápase na nás čekal tým Gulliverů B. V úvodu utkání s námi držel soupeř krok, ale po několika minutách se nám dařilo kontrolovat hru a postupně navyšovat scóre zápasu. Druhý zápas se střetli Očovští tygři s Bulldogs Brno Orange. Buldoci získali brzké vedení na svoji stranu, ale Očovu se podařilo obrátit vývoj utkání a získat skalp kvalitního týmu z Brna. Třetí zápas byl pro Očov ten nejlepší. Hattrick E se nám podařilo přehrát pěknou kombinační hrou. V posledním zápase jsme se střetli s Telnicí. Únava byla znát u obou celků. Hráči Očova ukázali lepší fyzickou připravenost a vezou z Tuřan 4 výhry.

Trenér mladších žáků B - Tomáš Húska

B tým mladších žáků tentokrát vyjel do nedalekých Dolních Bojanovic. V prvním zápase nás čekal početný domácí tým, který se nám podařilo i přes soupeřův dobrý nástup porazit dobrými kombinacemi a zodpovědnou hrou 5:3. Druhý zápas nám přiřadil soupeře ze Slavkova. I přes vyrovnanou hru jsme nakonec byli šťastnějším týmem, kdy jsme několikrát účelně potrestali chybnou rozehrávku soupeře a i přes konečný tlak soupeře jsme si dokázali zápas pohlídat. Opět vítězství 5:3. Vítěznou šňůru nám chtěl překazit v třetím zápase FATR. Dubňanští byli stejně jako naši hráči od začátku velmi aktivní a rozhodně se bylo na co dívat. Vyrovnaný zápas jsme nakonec rozhodli sami, kdy jsme vlastními chybami doslova darovali vítězství. Zápas skončil opět skórem 5:3, tentokrát však pro soupeře. V posledním zápase nás čekal favorizovaný Kyjov, který turnajem proplouval suverénně a jejich hru zdobily pohledné kombinace a zakončení. I přes kvalitu, jsme se soupeře nezalekli a po většinu zápasu jsme se soupeřem dokázali držet krok. I když byli Dragoni nakonec nad naše síly, výsledek 2:7 bereme jako spravedlivý. Celkově je nutné kluky pochválit. Jdeme správnou cestou, ale čeká nás ještě spousta práce. Těšíme se na další turnaj!

Trenér přípravky - Jiří Rybka

Áčko doslova ovládlo turnaj a zvítězilo ve všech zápasech. Herně podali hráči v poli výborný výkon plný pěkných akcí, kdy dokázali soupeřům vstřelit celkem 31 gólů a každý z nich tak alespoň jednou skóroval. To bylo navíc podtrženo precizním výkonem brankáře, který dvakrát udržel čisté konto. Nejvyrovnanější tak pro ně byl zápas s naším Béčkem.

Béčko se na svém druhém turnaji předvedlo také kvalitní hrou. Ve svém prvním zápase dokázali být těžkým soupeřem favorizovanému Áčku a v druhém přišli o vedení v samotném závěru. Od té doby už s přehledem vítězili. Velkáčást hráčů si tak odbyla úspěšnou premiéru v dresu ŠSK, přičemž někteří z nich si vstřelili i svůj premiérový gól.