Přinášíme vám další shrnutí hracího víkendu 20. - 21.10., ve kterém jsme zase bodovali, ale nebylo to zadarmo. Posuďte sami podle článků a pohledů na zápas od našich trenérů.

Trenér dorostenců - Jan Mráz

Židenice-Zápasem jsme prošli poměrně hladce. Soupeř téměř nevzdoroval a nechal nás hrát po celém hřišti. Nás může mrzet řada nepromeněných šancí a nízké tempo hry.

Aligators- Druhý zápas byl hodně podobný tomu prvnímu. Pár momentů ve hře nám ukázalo, kde máme mezery a na čem je potřeba pracovat. Aligatoři nenapadali, nechali nás hrát a čekali na chybu. Naši obranu prověřili až ve třetí třetině, kdy dostávali naše obránce pod tlak vysokým pressingem.

Trenér starších žáků - Michal Koláček

V sobotu starší žáci zajížděli na turnaj do Mikulova, kde se postupně střetli s týmy Orel Dolní Bojanovice a FRC Mikulov. Na turnaj jsme odjížděli bez několika klíčových hráčů, ale i tak jsme věřili, že utkání bez větších problémů zvládneme. Start do obou utkání jsme měli parádní. O tom svědčí i rychle vstřelené branky v 28. sekundě (1. zápas), resp. v 6. sekundě (2. zápas) první třetiny. Po vstřelení úvodní branky však naše aktivita upadala a ani jsme neplnili povinnosti na hřišti. Zřejmě jsme si mysleli, že to půjde samo bez větší námahy, avšak reality byla jiná. Soupeři v obou utkání využili naši nekoncentraci, možná i mírného podcenění a po většinu hry (především 1. a 2. třetina) drželi s námi krok a tak se hrálo velmi vyrovnané utkání, kde o výsledku rozhodla vždy až 3. třetina. Tento turnaj nám ukázal, že nemůžeme se opírat pouze o naše klíčové hráče, ale je třeba, aby každý z hráčů na sobě pilně pracoval a v zápase to zúročil. Je potřeba si uvědomit, že nejde se vozit pouze na vlně a spoléhat se na ostatní, ale naopak zapojit se více do dění na hřišti. Nejprve je však potřeba na sobě pilně pracovat!

Trenéři elévů - Tomáš Húska a Pavel Vích

Elévy čekal náročný turnaj v Kyjově. V sestavě bylo několik nováčku i přípravkářů. Áčko turnajem proplulo poměrně suverénně a soupeřům do jejich brány nadělovalo předčasně spoustu dárečků v podobě vstřelených gólů. Celkově 4 výhry. Tým B si po bojovných výkonech připsal tři výhry a jednu těsnou prohru.Všechny turnaj bavil a ve spoustě věcech se chceme ještě zlepšit!