Tento hrací víkend byl pro nás z hlediska bodového dobrý, nicméně o kvalitě hry zejména u starších žáků moc pozitivního neuslyšíte. Proč? Odůvodnění si pro nás přichystali trenéři již tradičně níže.

Marek Lačňák

O víkendu jsme vyrazili do nedalekých Dubňan. Sice si odnášíme 6 bodů, ale o kvalitě hry se moc chvály nedočkáte. Klukům v zápasech chyběla rychlost jak pohybu na hřišti, tak i v zakončování. Neměli jsme tah na bránu a vše bylo ospalé. I když jsme měli celkem mnoho vstřelených branek, úspěšnost střel byla takřka mizivá a je škoda, že jsme proměnili v góly jen malé procento. Několikrát nám to hořelo na naší polovině, propadali jsme a nevyhrávali souboje. Navíc nám Strážnice ukázala, že se máme ještě hodně co učit a musíme pilně pracovat na trénincích, ale i mimo trénink, abychom jim ukázali, že si první místo v tabulce držíme oprávněně. Doufáme, že tento zápas bude pro kluky ponaučení hodný a motivující pro následující zápasy.

Pavel Vích

Turnaj pořádaný v Lanžhotě toho momentálně moc nenabídl. Našim hráčům bohužel scházela potřebná motivace a bylo težké udržet koncentraci po všechny zápasy. Asi nejlepším momentem turnaje byl zápas kdy hrálo naše A proti našemu B. Trenéři si hráče chtěli vyzkoušet, zda zvládnou odehrát zápas sami a rozhodli se tak zápasu jen přihlížet ze vzdálenější lavičky bez jakéhokoliv zásahu. Utkání dopadlo vítězstvím o gól Áčka, ale největší pozitivum bylo to, že už i elévci, si dokážou sami organizovat střídání a celkovou hru. Další ligový turnaj nás čeká až po novém roce.