Tento víkend ovládli pouze starší žáci, kteří se předvedli v Kyjově s vcelku slušným výkonem a nasazením. Ostatní kategorie zatím odpočívají a nabírají síly do dalších zápasů. Jak si starší žáci vedli z pohledu trenéra se dozvíte níže.

Trenéri straších žáků Marek Lačňák

Očov vs Kyjov - Kluky čekal první zápas s Kyjovem, který si vede velmi dobře. První třetinu jsme začali okamžitě presovat a až na výjimky se nám vše dařilo. Potvrzením byla i vstřelená branka, která nás nakopla do dalších třetin. Ve 2. třetině už nám výkon lehce slábl a začali se objevovat chyby. Kyjov si jich postupně všímal a začal je využívat pro svůj prospěch. Chybělo zdvojování, napadání a větší klid na hřišti. Jinak jsme hráli obdobně jako v 1. třetině. V poslední třetině Kyjov začal velmi aktivně presovat a napadat. Zrychlili hru a naši hráči to neočekávali. Vyskytovaly se zmatky v obraném pásmu, opět jsme špatně zdvojovali a otevírali střed hřiště. Soupeř tyto chyby využil a odpověděl na to dvěma vstřelenýma brankama a srovnali na 3:3. Naštěstí se kluci nevzdali a nakonec zápas s velkým bojem končí výhrou 4:3.

Očov vs Břeclav - Další zápas byl pro nás v pomalém tempu a chybělo nám nasazení. Kluci si mohli alespoň vyzkoušet další nové natrénované věci a nasbírat i pár bodů. Až na pár výjimek jsme hráli dobře a to potvrzuje i výsledek 11:2.

Celkově hodnotím zápasy kladně. Nasbírali jsme mnoho zkušeností a doufám, že budeme v dalších dnech zase pilně pracovat a využijeme další cenné zkušenosti i v budoucnu.