Předvánoční shrnutí je tu! Nyní z hracího víkendu 15.-16.12. Celkově víkend hodnotíme kladně, jelikož bylo sychravé počasí a navzdory všem nemocem jsme se snažili. Pohled od našich trenéru naleznete níže.

 

 

Trenér dorostenců Jan Mráz

Očov vs. Dolní Bojanovice- o soupeři z Bojanovic jsme věděli, že bude silné v domácím prostředí. Naštěstí realita nesplnila naše očekávání. Do menších problémů jsme se dostali jen ve druhé třetině, kdy jsme na chvíli vypadli ze zápasu. Ve třetí třetině kluci zvýšili svůj náskok a utkání dovedli do vítězného konce.

Očov vs. Znojmo- dobře odpracovaná první třetina proti Znojmu bohužel nepřinesla gól, který by nás nakopl do zbytku zápasu. Ve druhé třetině jsme šli výkonnostně hodně dolů, nedařil se nám přechod do útoku, soupeř nám dělal problém velkým tlakem, dostali jsme se tak do potíží a soupeř šel do vedení. K tomu se přidalo několik nešťastných vyloučení. Zapnuli jsme až ve třetí třetině, to už si ale dobře koncentrované Znojmo pohlídalo a zvrat utkání se tak nekonal.

Trenér mladších žáků Vlastimil Šindler

Mladší žáci A odehráli poslední ligový turnaj v tomto roce. Musím uznat, že se nám turnaj moc povedl. Předváděli jsme pěknou kombinační hru a soupeře k ničemu nepouštěli. Vyzdvihnout bych chtěl dvě věci. Při hře se daří hráčům mezi sebou daleko více komunikovat, než tomu bylo v minulosti. Občas se i stává, že na lavičce probíhá komunikace mezi hráči, kdo si kam naběhne, což je super. Druhý klíčový faktor pro naši hru byl a bude, že útočíme v pěti hráčích a bráníme v pěti hráčích. Bránění není zatím ještě tak kompaktní, jak bych si představoval, ale v budoucnu se to určitě zlepši. Mám z kluků a Natky radost, za poslední měsíc se zase o kousek posunuli a k tomu ještě hrají pohledný florbal.

Trenér přípravky Jiří Rybka

Taky naše nejmenší Áčko se dnes dopoledne předvedlo na domácím hřišti v plné parádě. Po remíze a dvou výhrach však přišel zápas, ve kterém jsme dostali hodně gólů a trochu nás to položilo psychicky. Škoda, protože kluci předvedli výborný výkon plný krásných akcí, střel i gólů... 2 výhry, remíza, prohra

Béčko naší přípravky v sobotu odehrálo svůj povedený "domácí" turnaj v Hodoníně! Široký tým našich nejmenších předvedl pěkný výkon! Výhra, remíza, 2 prohry