Shrnutí z víkendu 27.-27.1. je tu, sice hráli pouze 2 kategorie, nicméně celkem úspěšně! Pohled od trenérů se dočtete níže.

Trenér starších žáků Michal Koláček

ŠSK Očov vs. Dolní Bojanovice-Svůj v pořadí druhý domácí turnaj odehráli o víkendu starší žáci. V prvním utkání nastoupili kluci proti Dolním Bojanovicím. Kluci si dlouho nerozuměli s míčkem, až ve třetí třetině se rozehráli a zvládali plynulý přechod do útoku. Na soupeřově polovině se klukům dařilo kombinovat a postupně zvyšovat skóre.

ŠSK Očov vs. Mikulov-Druhé utkání odehráli kluci proti Mikulovu. Zápas s hladkým průběhem, klukům se dařilo soupeře do ničeho nepouštět a vytvářet na něj tlak po celý zápas.

Trenéři elévů Pavel Vích a Tomáš Húska

V sobotu 26.1.2019 sehráli naši elévci další ligový turnaj v hodonínské Sokolovně. „A“ tým hrál postupně se soupeři Sokol Hodonín, Aligators Brumovice Klobouky, Moravany a Kyjov. Z těchto čtyř zápasů si připsali 3 výhry a jednu těsnou prohru proti skvěle hrajícím Moravanům, kteří přijeli místo týmu z Mikulova. „B“ tým měl za soupeře Florbal Hodonín, Hovorany, Lanžhot a Kyjov. Shodně jako náš první tým si připsal 3 výhry a jednu těsnou prohru, když nestačil v úvodním zápase na Florbal Hodonín. Všichni hráči skvěle pracovali, a i na menší výjimky se nám dařilo držet si zápasovou koncentraci, s výkonem jsme spokojeni. Pochvala patří i rodičům dětí, kteří nás hnali k co nejlepším výkonům. Další turnaj nás čeká už tuhle neděli 3.2.2019 v odpoledních hodinách v Kyjově.