Další shrnutí je opět tady! Nyní z hracího víkendu 23.-24.2., který byl pro nás v celku úspěšný. Nicméně posuďte sami dle článků našich trenérů.

Trenéři starších žáků (a dorostenců) Jan Mráz

Starší žáci po jarních prázdninách odehráli o víkendu další turnaj. Netradičně nastoupili hned ke 3 utkáním. Na turnaj odjeli do Křenovic, kde hráli vůbec poprvé. Pro nás velká neznámá, nevěděli jsme, jaký bude povrch a že budeme hrát na hřišti 40x20m. Tomu jsme chtěli přizpůsobit hru, jenže delší pauza byla na nás znát a nedařilo se nám podle představ. První zápas proti Strážnici byl hodně ubojovaný a utrápený výkon, míček a ani ruce nás neposlouchali. Strážnice nám to ztížila obranou na vlastní půlce a my se opravdu nadřeli, abychom dotáhli zápas do vítězného konce. Druhý zápas proti Dubňanům jsme zvládli, sice ne rozdílem, jaký bychom očekávali, ale zvládli. Hra i produktivita se rozhodně zlepšila. Třetí zápas proti Bučovicím byl v naší režii. Soupeř se nevytahoval dál než na půlku a už jen dohrával turnaj. Závěr zápasu připomínal spíš trénink, než utkání o 3 body.

Trenéři elévů Pavel Vích a Tomáš Húska

Dnešní turnaj elévů v Dubňanech se nám opět vydařil!. K vidění byly velmi pěkné kombinační i individuální akce. Velkým pozitivem je fakt, že si děti dokážou zápasy vést sami, dokážou reagovat na dění na hřišti a to i po zápase. Na tréninku rozhodně nic nepodceníme a budeme stejným způsobem pracovat i dál. Děkujeme všem našim fanouškům za velkou podporu!!