Shrnutí z tohoto víkendu je tu! Našim tygrům se dařilo a co na to říkají naši trenéři se dočtete níže.

Trenér starších žáků Michal Koláček

V prvním zápase jsme se potkali s týmem FBC Dragons, což vždy zaručuje kvalitní florbal. Začátek utkání byl velmi vyrovnaný a plný šancí na obou stranách. Soupeř předváděl suprový výkon. Šlo vidět, že jsou pořádně namotivovaní na zápas. Po celý zápas byl soupeř velmi nebezpečný, především svými přečísleními po pravé straně. Nicméně vždy ztroskotali na našem skvěle chytajícím brankáři. Nejen brankář, ale i zbytek týmu předváděl skvělé výkony, včetně dvou nových tváři z mladších žáků, kteří si nevedli v prvním zápase vůbec špatně. V zápase jsme si dokázali vytvářet mnoho šancí, ze kterých se nám podařilo vstřelit 6 branek do soupeřovy sítě. Produktivita střelby byla konečně z naší strany příznivá.

Druhý zápas proti Břeclavi jsme odehráli v úsporném režimu. Tedy zahrát si florbal, ale příliš se nenadřít. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, kdy soupeř nekladl žádný odpor a jen čekal, kolik branek celkově inkasuje. Konečné skóre se zastavilo na čísle 19:2.

Trenér elevů Pavel Vích

V neděli 10.3. hostili naši elévci domácí turnaj na ZŠ Hodonín Očovská. V dopoledním programu si naše „A“ připsalo 4 výhry proti soupeřům z Mikulova, Slavkova, Brumovic a Moutnic. Zatímco odpolední část hrálo naše „B“ proti týmům z Kyjova, Hodonína a Dubňan a připsalo si 3 výhry a jednu prohru. S výkony i předvedenou hrou jsme velmi spokojeni, utkání měla náboj a děti se skvěle předvedli před svými rodiči.