Další víkend je za námi a s ním i další shrnutí! Hrálo mnoho našich tygřích kategorií a jak se jim dařilo se dozvíte již tradičně od našich trenérů.

Trenér dorostenců Jan Mráz

Z turnaje ve Slavkově jsme si odvezli 4 body. První zápas proti Židenicím byl pro nás na začátek dobrý, kluci se rozehráli a dobře naladili na další zápas. Druhý zápas proti Blansku byl o něčem jiném, hra byla vyrovnaná na obě strany, šance jsme měli mi i soupeř. Utkání dopadlo spravedlivě remízou.

Trenér mladších žáků A Vlastimil Šindler

Mladší žáci A mají za sebou povedený turnaj v Tuřanech. Podařilo se jim vyhrát každé utkání. První zápas odehráli s Bulldogs Brno. Většina zápasu byla v naši režii, ale našli se ve hře místa, kdy nás soupeř dokázal přehrát. V druhém utkání jsme dominovali po celou dobu. Hattrick Brno E hrozil jen z protiútoků, ale souvislý tlak si nevytvořil. Třetí zápas zase s Hattrickem, ale tentokrát s Béčkem. Za tým Hattricku nastoupilo několik kluků z áčka. Někteří z nich se prosadili, ale na výhru jim to nestačilo a Očov získal skalp třetího soupeře z Brna. Poslední utkání bylo velmi vyrovnané. Hra se přelévala z jedné poloviny hřiště na druhou, i tak se týmu z Očova podařilo nad Telnicí Black nakonec zvítězit. Turnaj hodnotím velmi pozitivně. Párkrát se nám v zápasech podařila taková akce, že by se za ni nemusel stydět ani extraligový tým. Největší radost mně udělalo poslední utkání, kdy jsem se vzdálil od střídačky, vše nechal na týmu a do ničeho nezasahoval. Překvapilo mně, jak spolu všichni komunikovali a respektovali lídry týmu. Dokonce se dokázali vyrovnat s těžkým průběhem utkání, kdy soupeř dorovnal náskok. Po závěrečném hvizdu jsem byl na tým hrdý. Za čtrnáct dnů v neděli odehrajeme na domácí palubovce další turnaj. Všichni rodinní příslušníci a fanoušci florbalu jste zváni.

Trenér mladších žáků B

V prvním zápase nás čekal domácí tým Břeclavi. Od začátku jsme měli zápas v naší režii, tvrdého soupeře jsme dobře bránili a dostupovali a po většinu zápas jsme soupeře do větších šancí nepouštěli. V druhém zápase se na nás lepila střelecká smůla. Aligátory jsme od první minuty přehrávali a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Produktivita byla bohužel mizerná. Ve většině gólových šanci jsme nebyli schopni ani trefit bránu. Třetí zápas, nás čekal v celém turnaji neporažený soupeř z Hovoran. Do utkání jsme vstoupili velice dobře a rychle jsme si vybudovali 3 gólový náskok. Při závěrečném tlaku jsme několikrát špatně dostoupili soupeře a mohli jsme být rádi, že nám nakonec výhra neutekla. V posledním zápase s Hodonínem byl k vidění rychlý florbal nahoru dolů. Který musel bavit každého. Šance byly na obou stranách, soupeř narozdíl od nás proměňoval šance a vybudoval si dvougólový náskok. V druhém poločase už co se týče florbalu nebylo k vidění nic. Předvedené zákroky i gesto "fair play" jen dokazuje, že jedinou prioritou soupeře je střílení gólů. Gratuluji soupeři.

Trenéři přípravky Jáchym Lisý a Jiří Rybka

Áčko celou dobu na turnaji v Hodoníně předvádělo velmi povedenou hru a vyrovnané výkony. Celkově si kluci připsali 3 vysoké výhry a jednu těsnou porážku.

Béčko přípravky v sobotu odehrálo turnaj v Hodoníně. Naši nejmenší tygři se předvedli před domácím publikem povedenou hrou, ve které se střídaly pěkné pasáže s těmi méně povedenými. Výsledkem pak byly 3 prohry a závěrečná výhra.