Další víkendové shrnutí je tu! Na naše poměry vcelku krátké, jelikož hrála jen jedna naše kategorie. Nicméně i tak věříme, že si náš pohled od trenéra rádi přečtete! 

 

Trenér starších žáků Marek Lačňák

Tento víkend jsme vyrazili do nedalekých Dolních Bojanovic. První zápas byl proti domácím Bojanovicím. Byl od začátku v tempu, nechybělo nám nasazení, ani gólové šance. Musím kluky pochválit, až na malé chybky, které se někdy až moc vyskytovaly, tak nám nechyběla střelba, góly byly pěkně připravené, nahrávky měly smysl a bylo vše v rychlosti. Vzhledem k těmto okolnostem hodnotím zápas jako hodně dobře odehraný.

Druhý zápas proti Mikulovu už nám dával trochu zabrat. Prví půlka třetiny byla velmi dobrá, a pak to postupně upadalo. Bohužel jsme začali hrát jejich hru. Obránci často zmatkovali, chybělo nám nasazení, střelba a rychlost v zápase. Díky tomu jsme i obdrželi tři góly, které nás vcelku ovlivnili. A je to škoda, protože jsme opět neukázali Mikulovu, kdo tu opravdu vládne! V některých momentech byly k vidění pěkné akce, ale tohle nám nestačí. Doufejme, že se kluci poučí, pořádně "zamakají" a ukážou se v plné síle na domácí půdě v Hodoníně!