Další víkend je za námi a s ním i další shrnutí! Tento víkend se dostalo především na mladší žáky a na naše nejmenší tygry - přípravku. Jak se jim dařilo se dočtete níže.

Mladší žáci A - Vlastimil Šindler
Mladší žáci A mají za sebou předposlední kolo ligy. První zápas sehrál tým z Očova s Bulldogs Black. Začátek zápasu patřil domácím hráčům z Hodonína. V průběhu zápasu jsme občas vypadli z koncentrace. Tým z Brna toho dokázal využit a připravil Očov o dva body. Ještě, že máme za čtrnáct dnů šanci na reparát. Druhý zápas na Očov čekal tým Buldoků Orange. Po celou dobu utkání jsme kontrolovali hru, několikrát se nám podařilo předvést pohlednou akci. Třetí zápas nám ukázal, jaký rozdíl je mezi Židenicemi Black a Očovem. I když jsme s prvním celkem tabulky odehráli nejlepší vzájemný zápas v sezoně, soupeř je ve všech aspektech hry lepší a vyspělejší. My máme šanci dát gól jen z brejku. Mám takové utkání rád, ukážou nám jaké máme nedostatky a v čem nás tlačí bota. Víc jsem v tomto utkání čekal od Jakuba Vařechy a Adama Černého, na to že se dostali ve výběrech JMK tak daleko, měli ze soupeře zbytečný respekt. Čtvrtý zápas nebudu ani hodnotit, prostě jsme to nějak dohráli do vítězného konce. Hráči byli po celém dnu unavení a bylo to znám na předvedené hře. Oceňuji, kolik rodinných příslušníku zavítalo na naše zápasy, klobouk dolů.

Mladší žáci B - Tomáš Húska
Další turnaj čekal náše béčko mladších žáku v Kyjově. Sestava tentokrát čítala hned několik nováčků, kteří odehráli svůj první turnaj. V první zápase se nám podařilo přestřílet soupeře z Dubňan. K vidění bylo hned několik velmi podařených kombinací, které se snažíme do zápasů z tréninků přenést. Vyrovnaný zápas proti Hovoranům nakonec rozhodl závěr utkání, který se nám vůbec nepovedl. Ve třetím zápase s DolBoj jsme o naší výhře rozhodli až v závěru zápasu. Předvedená hra však nebyla taková, jako bychom si představovali a i přes výhru jsme s našim výkonem spokojeni nebyli. V posledním zápase jsme si s velmi kvalitním soupeře z Kyjova pořádně mákli. Po většinu zápasu se hrálo výhradně na naší půlce a až na pár individuálních akcí jsme soupeřovu polovinu moc nenavštěvovali. Kluci se však dobře poprali se silným soupeřem, dobře bránili a dostupovali střelce. I přesto že soupeř byl o třídu lepší, jsem velmi rád jak jsme k zápasu přistoupili. I přes nepříznivý stav a tlak soupeře byla na hráčích znát chuť útočit a nevypouštět souboje. Za předvedený výkon i přístup všechny hráče chválím.

Přípravka A - Jiří Rybka
Áčko přípravky se na turnaji předvedlo v plné parádě. Výsledkem tak byly 4 výhry, za kterými bylo velké množství nádherných akcí a kombinací.

Přípravka B - Jáchym Lisý
Březen byl pro naše malé tygříky velmi náročný měsíc a uplynulý turnaj byl pro ně v pořadí třetí. Béčko našich nejmenších se představilo tentokrát v Šitbořicích. Prvním soupeřem bylo naše Áčko, se kterým jsme již delší dobu síly neměřili. Po tomto střetu dvou očovských celků vyšlo nakonec lépe Áčko. Nejmenší tygři a tygřice se z této porážky velmi rychle otřepali a s obrovskou chutí se vrhli na další soupeře. Hlavně díky skvělému nasazení vybojovali 2 výhry a remízu.

31.3