Pomalu se nám blíží konec sezóny, ale naše články jsou tu stále pro Vás! Nyní z hracího víkendu 6.-7.4. Musíme pochválit obě naše kategorie za super výkony. Co na to říkají naši trenéři naleznete níže.

Trenér starších žáků Michal Koláček

Do turnaje jsme vstupovali s vědomím, že jsme jasně ovládli letošní sezónu. Avšak nechtěli jsme, aby to mělo vliv na herní projev, proto jsme k oběma zápasům přistoupili zodpovědně. Kluci (ročník 2004) věděli, že se jedná o jejich poslední zápasy ve starších žácích, a i zbytek týmu si uvědomil, že se jedná o poslední lehčí zápasy, které odehrají ve starších žácích, jelikož od příští sezóny je čekají pouze kvalitní zápasy.

ŠSK Očov vs Strážnice 

Do zápasu jsme chtěli vstoupit ve vysokém tempu, aby to nedopadlo jako v předchozích zápasech, tedy celý zápas protrápený. Cíl byl jednoduchý – z prvního střídání vstřelit gól. Což se nám podařilo po 9 sekundách. Zápas následně byl v naší režii a poměrně jednostranný, jelikož se vždy soupeř po ztrátě míčku stahoval na vlastní polovinu a jen čekal na naši chybu, kde hrozil poměrně povedenými „brejky“. Především soupeřovi tahouni Koštuřík a Sukup nám dělali problémy v naší obraně.

Očov vs FBC Aligator Bučovice

Zvláštní zápas! Možná z důvodu, že to byl poslední zápas této sezóny. Cíl jsme měli úplně stejný jako v předchozím zápase – v prvním střídání vstřelit branku a poslední zápas si pořádně užít. Což se nám opět povedlo, tentokrát jsme vstřelili branku po 27 sekundách a zápas jsme si užili. Především oslavy po konci utkání, kde kluci převzali vítězný pohár. Následně díky rodičům, kteří přichystali suprové občerstvení, mohli kluci rozjet oslavy na plno.

Trenéři elévků Tomáš Húska a Pavel Vích

Elévové dnes odehráli další turnaj v Hodoníně. A-tým si připsal dvě výhry a dvě prohry. B-tým dnes po dobrých výkonech vybojoval 4 výhry! Děkujeme rodičům za podporu!