A je to tu. Konec sezóny a s ním i poslední víkendové shrnutí. Nyní s menší prodlevou, za kterou se omlouváme. Pohledy od trenéru se dočtete níže.

 

trenér dorostenců Jan Mráz

V letošní sezoně byly domácí turnaje pro dorostence zakleté. V prvním zápase si nedokázali poradit s aktivně hrajícími Aligátory. Ztráta 3 bodů z prvního utkání znamenala, že neskočíme na 3. místě, jak jsme si před turnajem plánovali. Do druhého utkání proti Mikulovu vstoupili dorostenci velmi vlažně a ve vlažném tempu i zápas dohráli. Na 3 body to nakonec stačilo. Děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu a pomoc během sezony, bez vás by to nešlo.

trenér mladších žáků B Tomáš Húska

Posledním turnajem zakončili sezónu naši mladší žáci B. Již v průběhu sezóny vykazoval tým značný posun a na posledním "domácím" turnaji jsme chtěli náš progres potvrdit. V prvním zápase nás čekal náš městský rival Florbal Hodonín. Nepříjemný soupeř, který nám v průběhu sezóny uštědřil dvě prohry začal zápas lépe a rychle se ujal vedení 2:0. Na střídačce bylo znát velké zklamání z úvodních inkasovaných gólů. Vyhodnotili jsme si góly a řekli, jak budeme dál pokračovat a průběh zápasu se od dalších minut úplně změnil. Ovládali jsme v podstatě celé hřiště. Napadáním jsme úplně vymazali rozehrávku soupeře, kterou měli nacvičenou. Zápas jsme jasně ovládli a vítězství 6:2 bylo pro nás velkou odměnou za předvedenou hru. Druhý zápas nás čekal soupeř S Břeclaví. Velmi nepovedená první půlka zápasu, kdy jsme nebyli schopní přejít do útoku nás do druhé třetině dost nakopla. I přes zlepšenou hru a konečné vítězství 4:3 jsme s naší hrou spokojení nebyli a do dalších zápasů jsme si dali jasné cíle. Třetím soupeřem byli Dolní Bojanovice. Velká pochvala pro naše hráče, kteří se i přes defenzivnější hru soupeře, pouštěli do individuálních akcích a průniků, které si je potřeba vyzkoušet v podobných zápasech. Ze zápasu jsme vytěžili maximum a slavili vítězství 8:3. Poslední náš soupeř na tomto turnaji byl tým Hovoran. Od začátku se hrál útočný otevřený florbal, který nás opravdu bavil. I přes nespočet šancí, se nám v zápase dařilo skórovat. Výborně chytající golman soupeř jakoby nosil v rukavicích magnet a přitahoval všechny míčky. I přes bojovným výkon jsme v posledním zápasem prohráli 0:3 Vzhledem k průběhu sezóny nezbývá než kluky za předvedené výkony a posun pochválit. I přes některé nevydařené turnaje zkraje sezóny jsme udělali velký pokrok a nejen dnešní výsledky jsou toho důkazem. Děkujeme rodičům za podporu!

trenéři přípravky Jiří Rybka a Filip Příkaský

Přípravka se v této sezóně naposled představila v Kyjově

Oba naše týmy se se prezentovaly velmi pohlednou hrou a projevilo se, že tvrdá práce na trénincích nese své ovoce. Jsme rádi, že se nám v průběhu sezóny podařilo zapracovat nové kluky do sestavy. Stále je před námi velký kus práce, ale my budeme v nové sezóně ještě silnější a lepší. Také se loučíme s kluky, ktěří přecházejí do elévů a přejeme jim hodně úspěchů a v poslední řadě musíme poděkovat vzorným rodičům, kteří nás v průběhu celé sezóny jezdili podporovat!