Vážení rodiče,

jedna sezona skončila a my už vyhlížíme novou. S novou sezonou je nedílně spojené soustředění. Letos jsme se rozhodli pro kategorie mladších, starších žáků a dorostenců uspořádat soustředění v Uherském HradištiTermín soustředění je 10. až 15. 8. 2019.

Prosíme všechny rodiče, aby si toto datum poznamenali a nenaplánovali s dětmi dovolenou nebo tábor. Je pro nás opravdu důležité, aby na soustředění byly všechny děti, které k nám chodí.

Částka za toto soustředění je 3 800 Kč za osobu. V ceně je započítaná strava, ubytování a hala. Stravovat se budeme v areálu vysokoškolských kolejí, kde budeme rovněž ubytovaní. Na tréninky budeme chodit na zdejší sportovní halu s přilehlými sportovišti, která je vzdálená asi 200 metrů od našeho ubytování. Nemusíte se tedy bát, že bychom někam komplikovaně dojížděli a vystavovali Vaše děti nebezpečí.
 
Úhradu za soustředění, prosíme, proveďte do 31.5.2019 na účet 109962836/0300 s variabilním symbolem 999.
 
Přihlášku vytiskněte a doneste co nejdříve na trénink. Dokument o bezinfekčnosti odevzdáte až v den příjezdu, prosíme, pohlídejte si, aby datum, které vyplníte bylo stejné jako datum příjezdu.
 
 
 
Dokumenty ke stažení