ŠSK Očov měl své zástupce na turnaji Olympiády dětí a mládeže 2019 v Liberci. Chlapecký výběr, v němž figurovali Martin Koláček a Petr Luňák, nakonec zůstal před branami semifinále.

Tým Jihomoravského kraje v průběhu prvního dne základní skupiny narazil na týmy Pardubického kraje, Olomouckého kraje a kraje Vysočina. Se všemi těmito týmy si náš kraj poradil na výbornou, kdy si připsal tři poměrně jednoznačné výhry.

Jihomoravský - Pardubický 6:2

Jihomoravský - Olomoucký 9:3

Jihomoravský - Vysočina 3:0

Po velmi příznivém prvním dni, přišla velmi krutá sprcha. Nejprve Jihomoravský kraj prohrál s pražským výběrem a následně i s Libereckým krajem, který údalosti ve skupině poměrně zkomplikoval. Další výhru si Jihomoravané připsali až v pořadí šestém utkání, kde si poradili s Plzeňským krajem.

Jihomoravský - Hl. m. Praha 1:5

Jihomoravský - Liberecký 1:4

Jihomoravský - Plzeňský 7:4

Ve čtvrtfinále jihomoravané narazili na s chutí hrající tým ze Středočeského kraje, který v zápase nedovolil žádné drama a poměrně jednoduše si poradil s týmem Jihomoravského kraje.

Jihomoravský - Středočeský 1:6

Chuť si naši zástupci nespravili ani v dalším zápase, kdy je o šanci na páté místo připravil Karlovarský kraj.

Jihomoravský - Karlovarský 0:4

Až v poslední zápase si jihomoravští florbalisté alespoň trochu spravili chuť na kraji Vysočina. Tento výsledek znamenal, že florbalisté Jihomoravského kraje se umístili na 7. místě.

Jihomoravský - Vysočina 9:3

odm 2