Elévové se vydali na turnaj na dobře známou halu TEZA v Hodoníně. Tým se pro tento turnaj musel obejít bez některých klíčových hráčů, a tak dostali možnost jiní kluci. Ve skupině jsme narazili na soupeře FbC Blueberries Modrá, Snipers Bratislava, Malonty a Troopers.

Začátek turnaje nám vyšel na výbornou, když jsme si ve skupině poradili se všemi týmy a postupovali jsme z prvního místa. V prvním kole play-off nás čekal soupeř z Jablunkova. Vstup do zápasu nám vůbec nevyšel podle našich očekávání a po prvním poločase jsme prohrávali 1:5. Nakonec jsem, ve druhé jsme začali dotahovat, až se nám nakonec podařilo zápas otočit a dovézt ho do vítězného konce.

Další zápas nás čekal tým Modrá se kterým jsme se potkali již ve skupině. Tento zápas nám vůbec nevyšel podle našich představ. Celý zápas jsme tahali za kratší konec a místo Modré byly naším největším soupeřem naše “hlavy”, ve kterých jsme tento zápas absolutně nezvládli. Touto prohrou pro nás turnaj definitivně skončil.

I tak si myslíme, že se nemáme absolutně za co stydět a odehráli jsme velmi dobrý a kvalitní turnaj na kterém jsme obsadili 4-6 místo ze 17 týmů. Příště budem ještě silnější a lepší. 

Děkujeme všem rodičům a fanouškům za skvělou podporu.

FP & JL

elévové