I když nemůžeme trénovat, tak neleníme a připravujeme pro vás řadu novinek, které náš klub posunout dále.


I když současná doba vybízí k nic nedělání, my neleníme. Neustále pracujeme na spoustě novinek. Jakmile došlo k uzavření sportovišť, věděli jsme, že to není na chvíli. A tak jsme se rozhodli plně se ponořit do vzdělávání a sbírání inspirace, což později uplatníme trénincích i zápasech. Kromě trenérů se vzdělávalo také vedení klubu, které si rozšířilo povědomí o budování členské základy a práci s ní, o budování klubové značky, a o spolupráci s rodiči a partnery klubu. Rovněž jsme se pustili do několika nových a pro náš klub významných projektů.

Co připravujeme?

Jak můžete vidět, právě jsme ve spolupráci s eos media s.r.o. dokončili nové webové stránky. Nový web bude sloužit především pro prezentaci klubu navenek. Snažili jsme se, aby byly stránky jiné jak svým vzhledem, tak obsahem. Nově tak na webu naleznete naši sportovní vizi, projekt Očov Family, fotogalerii či videogalerii. Největší novinkou pak je napojení na náš klubový systém, a především na informační systém Českého florbalu (fis). Odteď budete moci vidět soupisky, turnaje, výsledky a statistiky všech našich týmů přehledně přímo tady na webu.

Dále pro vás připravujeme nové teplákové soupravy. Objednávky chceme spustit v lednu. Grafický náhled teplákové soupravy brzy uvidíte v klubovém systému.

Také jsme v posledních dnech společně s firmou Hanák sítotisk dokončili vánoční překvapení v podobě dárku pro všechny členy klubu.

Rádi bychom rovněž obnovili projekt Očov Family, který nám tak trochu upadl do ztracena. Pro ty z vás, kteří pojem Očov Family neznáte, tak ZDE je krátké představení našeho projektu. Chceme zintenzivnit spolupráci s aktivními rodiči, a co nejvíce je zapojit do dění klubu.

A to není všechno. Máme i spoustu dalších plánů. Zda je budeme moci realizovat, nyní úplně nezáleží na nás, ale na celkové "koronavirové" situaci.

Více už ale nechceme prozrazovat, snad jen, že se jedná o opravdu velké akce, které náš klub posunout kupředu.