Aktuální situace Covid-19 - ŠSK Očov Hodonín
14. prosinec 2020

Aktuální situace Covid-19

Koronavirus výrazně zasahuje a ovlivňuje chod našeho klubu. Níže vám nabízíme průběžné informace o vývoje situace.

18. 12. 2020 (informace ZDE)

Návrat do druhého nejpřísnějšího stupně PES bude znamenat mimo jiné opětovné zavedení zákazu volného pohybu osob v režimu pro den do 23 hodin a v noci do 5. hodiny ranní. Budou uzavřeny bary a restaurace, zoologické zahrady, muzea či koupaliště a další vnitřní sportoviště.

"Momentálně tedy platí, že při venkovní tréninky mohou probíhat maximálně ve dvou lidech. I proto náš klub nadále ruší veškerou tréninkovou činnost. Jakmile to nařízení vlády dovolí, hned se vrátíme k týmovým tréninkům."

4. 12. 2020

Od 4. 12. je částečně obnoven provoz venkovních a vnitřních sportovišť. Ve vnitřních sportovištích je možné provozovat pouze individuální sporty a přítomno v jeden čas může být nejvýše 10 osob a zároveň nejvýše 1 osoba na 15 m2

"I přes možnost pořádání tréninků, jsme z důvodu velkého omezení počtu osob a především díky podmínce trénování s rouškou neobnovili tréninkovou činnost. Nadále se tréninky ruší."

12. 10. 2020

Vláda kvůli šíření epidemie covid-19 omezí sportovní, kulturní a společenské akce, činnost úřadů i škol.

"Na základě rozhodnutí vlády ze dne 12. října rušíme veškerou tréninkovou činnost do odvolání!"

Podobné články

PF 2021
31. prosinec 2020

PF 2021

ŠSK Očov Hodonín přeje všem členům, fanouškům i partnerům úspěšný vstup do nového roku 2021!
Celý článek ›