Aktuální situace Covid-19 - ŠSK Očov Hodonín
14. prosinec 2020

Aktuální situace Covid-19

Koronavirus výrazně zasahuje a ovlivňuje chod našeho klubu. Níže vám nabízíme průběžné informace o vývoje situace.

13. 4. 2021

Vláda ČR na svém pondělním zasedání opět změnila podmínky, na základě kterých je možné se vrátit k venkovnímu organizovanému sportu. Podle rozhodnutí z pondělí 12. dubna bude možné trénovat na jedné venkovní sportovní ploše maximálně ve 12 osobách, a to vždy jen ve dvojicích. (zdroj: Český florbal)

11. 4. 2021

Podle aktuálních informací ministr změnil názor a na pondělním zasedání vlády bude navrhovat opětovné zpřísnění, kdy by spolu mohly trénovat pouze dvě osoby.  (zdroj: Český florbal)

8. 4. 2021

Od 12. 4. 2021 se otevřou pro amatérský sport venkovní sportoviště s omezenou kapacitou 20 osob bez využitích vnitřních prostor sportovišť (šatny, sprchy, apod.). Vnitřní sportoviště jsou stále UZAVŘENA. (zdroj: Národní sportovní agentura)

17. 3. 2021

Naděje pro návrat tréninků, s návratem dětí do škol by mohly být provozovány kroužky, a to díky pravidelnému testování žáků ve školách (informace ZDE)

27. 2. 2021

-Vláda znovu prodloužila nouzový stav, výrazně navíc omezila pohyb, tudíž je jasné, že veškerá sportovní činnost mládeže je stále pozastavena.

22. 1. 2021 (informace ZDE)

Vláda prodloužila nouzový stav do 14. 2. 2021. Aktuálně Česká republika je na stupnici PES v 5. úrovni, tzn. veškerá sportovní činnost mládeže je stále pozastavena.

18. 12. 2020 (informace ZDE)

Návrat do druhého nejpřísnějšího stupně PES bude znamenat mimo jiné opětovné zavedení zákazu volného pohybu osob v režimu pro den do 23 hodin a v noci do 5. hodiny ranní. Budou uzavřeny bary a restaurace, zoologické zahrady, muzea či koupaliště a další vnitřní sportoviště.

"Momentálně tedy platí, že při venkovní tréninky mohou probíhat maximálně ve dvou lidech. I proto náš klub nadále ruší veškerou tréninkovou činnost. Jakmile to nařízení vlády dovolí, hned se vrátíme k týmovým tréninkům."

4. 12. 2020

Od 4. 12. je částečně obnoven provoz venkovních a vnitřních sportovišť. Ve vnitřních sportovištích je možné provozovat pouze individuální sporty a přítomno v jeden čas může být nejvýše 10 osob a zároveň nejvýše 1 osoba na 15 m2

"I přes možnost pořádání tréninků, jsme z důvodu velkého omezení počtu osob a především díky podmínce trénování s rouškou neobnovili tréninkovou činnost. Nadále se tréninky ruší."

12. 10. 2020

Vláda kvůli šíření epidemie covid-19 omezí sportovní, kulturní a společenské akce, činnost úřadů i škol.

"Na základě rozhodnutí vlády ze dne 12. října rušíme veškerou tréninkovou činnost do odvolání!"

Podobné články

Poslední týden v srpnu patřil soustředění
5. září 2021

Poslední týden v srpnu patřil soustředění

Hráči našeho oddílu odjeli v termínu 27.-31.8. na florbalové soustředění do Luhačovic. Soustředění se zúčastnilo celkově na 50 členů od starších žáků až po juniory. Přivítali tak novou sezonu a rozloučili se s létem a snad udělali symbolickou tečku za dlouhou pauzou bez florbalu a sportu obecně.
Celý článek ›