Máme pro vás další novinku. Na našich webových stránkách nově naleznete Očov SHOP, kde si můžete zakoupit klubové oblečení či klubové předměty.

V roce 2016, když jsme se rozhodli pro úplný rebrandingu klubu, věděli jsme, že si chceme vytvořit vlastní klubové oblečení a předměty. Začínali jsme drobnými doplňky, jako jsou odznáčky, hrnky či sportovní láhve. Díky zpětné vazbě od hráčů a rodičů jsme postupně vytvářeli nové a nové věci. Dnes můžeme svým členům, rodičům i fanouškům nabídnout poměrně široký sortiment.

A tím zdaleka Očov SHOP nekončí, ba naopak. Očov SHOP je teprve v samotných začátcích. Naším cílem je mít k dispozici pro všechny příznivce našeho klubu showroom, kde si bude možné klubové oblečení a předměty vyzkoušet a prohlédnout.Jsme si vědomi, že ceny oblečení nejsou nejnižší, ale věříme, že peníze za unikátnost a český výrobek stojí. Nechtěli jsme jít cestou katalogového oblečení s omezenou možností potisku klubovým logem, i když je cena u tohoto typu oblečení nižší. Chtěli jsme oblečení, které je se vším všudy originál, a ceny máme nastaveny dle výrobce. I tak si troufáme říct, že ceny nejsou tak rozdílné, od cen sportovní konfekce v obchodech. Samozřejmě nemůžeme srovnávat oblečení vyrobené na zakázku s oblečením např. z PEPCO apod.