Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín

Dorost se doma prezentoval suverénními výkony.

Na domácí palubovce si předešlý víkend zahráli očovští dorostenci, kteří předvedli famózní výkon v obou odehraných zápasech, v nichž deklasovali brněnské týmy. Áčko starších žáků odehrálo turnaj v Třebíči, kde předvedlo v druhém zápase skvělý obrat, díky kterému si mohlo připsat vítězství. Se stejnou bilancí, jedné výhry a jedné prohry, opouštělo turnaj v Dubňanech také béčko starších žáků.

DOROST

Výjimečný florbalový víkend se odehrál na domácím turnaji Očova, který se konal na hale Teza. Tým z ukázal svou sílu, když dosáhl dvou velkolepých vítězství, které potěšily nejen hráče, ale i všechny přítomné fanoušky.

První zápas proti Hornets Brno byl skutečnou florbalovou lahůdkou, kde oba týmy předvedly velmi atraktivní hru. Očov zvítězil s přesvědčivým skóre 7:3, čímž dal jasně najevo své ambice. Hra byla plná rychlých přechodů, pečlivě budovaných akcí a efektních zakončení, což bylo radost sledovat jak pro znalce, tak pro běžné diváky.

Ve druhém zápase proti týmu Troopers, Očov opět předvedl, že je na domácím hřišti neohroženým soupeřem. S výsledkem 12:4 domácí tým opět zaznamenal výraznou výhru. Kombinační hra Očova byla v tomto zápase na ještě vyšší úrovni, a to společně s pevnou obranou znamenalo, že pro soupeře bylo velmi těžké najít cestu k brance.

Poděkování patří všem rodičům a fanouškům, kteří přišli hráče podpořit. Jejich povzbuzování a nadšení pro hru vytvořily nezapomenutelnou atmosféru, která dodala hráčům energii. Tento turnaj nebyl jen o vítězství, ale také o ukázce odhodlání a lásky k florbalu. Očov prokázal, že má talent a schopnosti, aby byl úspěšný nejen na domácí půdě. Tento víkend byl jasným důkazem, že lze dosáhnout skvělých výsledků. Všichni se již nyní těšíme na další výkony týmu.

STARŠÍ ŽÁCI "A"

O víkendu se starší žáci "A" vydali na dalekou cestu do Třebíče. Den plný očekávání přinesl smíšené pocity, ale také ukázal nezlomnou vůli a odhodlání našeho týmu.

První střetnutí dne bylo proti domácímu týmu z Třebíče. I přes silný začátek a dobrý výkon v první třetině, kdy jsme drželi krok s domácími, se nám bohužel nepodařilo proměnit vytvořené šance v góly. Zápas skončil vítězstvím Třebíče s konečným skóre 6:1. Hráči bojovali s vypětím všech sil, ale bylo vidět, že někteří z nich stále cítí následky nedávné nemoci, což ovlivnilo jejich výkonnost.

Druhý zápas proti Znojmu začal pro náš tým velmi nepříznivě. Po první třetině jsme byli špatní- 3:0, což bylo pro nás i přes počáteční šok silným impulzem k obratu. Právě tento moment ukázal pravou tvář našeho týmu - schopnost nevzdávat se bez ohledu na okolnosti. Ve druhé třetině jsme se neuvěřitelně zvedli a zápas otočili ve svůj prospěch. Tato třetina byla ukázkou skvělého týmového ducha a vůle po vítězství. Ve třetí třetině jsme svůj náskok udrželi a zápas dotáhli do vítězného konce s konečným skóre 6:4.

Chtěli bychom velice poděkovat všem rodičům, kteří podporují své děti a věnují svůj čas, aby je doprovázeli na zápasy, i když to znamená cestovat dlouhé vzdálenosti. Vaše podpora a obětavost jsou pro nás nesmírně důležité a velmi si toho vážíme.

Tento víkend byl pro náš tým velkou zkouškou, ale ukázal, že i v těžkých chvílích dokážeme držet spolu a bojovat až do konce. Jsme hrdí na všechny naše hráče za jejich odvahu a bojovnost a těšíme se na další výzvy, které před námi stojí.

STARŠÍ ŽÁCI "B"

Dne 27. 1. 2024 se náš tým starších žáků "B" vydal na halu SC Želva do Dubňan, kde odehrál dva zápasy.

V prvním zápase se náš tým utkal s FBC Dragons. První třetina zápasu nabídla divákům opravdovou podívanou. Hráči obou týmů předvedli skvělý florbal plný rychlých kombinací a precizních střel. Náš tým dokázal v první třetině získat náskok, když se jim podařilo vsítit tři góly. Nicméně FBC Dragons nezůstali pozadu a odpověděli dvěma góly, takže stav po první třetině byl 2:3 ve prospěch našeho týmu. Druhá část zápasu nabídla dramatický obrat. Náš tým se sice znovu ujal vedení, tentokrát však pouze jedním gólem. Hráči FBC Dragons se snažili vyrovnat, ale naše obrana byla pevná a brankář exceloval. Skóre po druhé třetině bylo 0:1 ve prospěch našeho týmu, a týmy tak vstupovaly do poslední části zápasu s napětím a očekáváním. Ve třetí třetině se oba týmy snažily zvrátit průběh utkání ve svůj prospěch. Naši hráči si udržovali těsné vedení, ale FBC Dragons ukázali svou bojovnost a skóre vyrovnali. Oba týmy se snažily dosáhnout vítězného gólu, ale nakonec to byli naši hráči, kteří se trefili ještě dvakrát. S konečným výsledkem 3:5 se náš tým stal se vítězem utkání.

Ve druhém utkání se náš tým utkal s F.A.T.R. Dubňany. Zápas začal v režii našeho týmu, který v první třetině ukázal svou herní sílu. Hráči dokázali vsítit dva góly a tím si vypracovali náskok 2:1.
Druhá část zápasu byla plná obratů a náročných soubojů. Tým F.A.T.R. Dubňany ukázal svou odhodlanost a skvělou taktiku, což jim přineslo zvrat ve skóre. S jedním gólem ve svůj prospěch uzavřeli druhou třetinu s výsledkem 0:1 a srovnali celkový stav utkání na 2:2. Vrchol zápasu přišel ve třetí třetině, kdy atmosféra v hale byla elektrizující, a fanoušci na obou stranách povzbuzovali své týmy. V této třetině se našim hráčům, i přes jejich velkou snahu a odhodlání tento zápas vyhrát, nedařilo a neměli moc příležitostí získat míček od protihráče a mít tak šanci vsítit gól. Třetí třetina tak bohužel pro náš tým skončila výsledkem 1:5 ve prospěch F.A.T.R. Dubňany, což znamenalo celkové skóre zápasu 3:7 a naši prohru.

Děkuje všem našim fanouškům za skvělou atmosféru v hledišti a jejich neustálé povzbuzování. Děkujeme i rodičům za dovoz a odvoz našich hráčů na utkání.