Všechny kategorie

Tento víkend ovládli pouze starší žáci, kteří se předvedli v Kyjově s vcelku slušným výkonem a nasazením. Ostatní kategorie zatím odpočívají a nabírají síly do dalších zápasů. Jak si starší žáci vedli z pohledu trenéra se dozvíte níže.

Tento hrací víkend byl pro nás z hlediska bodového dobrý, nicméně o kvalitě hry zejména u starších žáků moc pozitivního neuslyšíte. Proč? Odůvodnění si pro nás přichystali trenéři již tradičně níže.

Přinášíme vám další shrnutí víkendu, který pro nás vcelku dopadl dobře a všichni předvedli své síly. Velkou pochvalu si určitě zaslouží dorostenci a mladší žáci. Doufáme, že nepolevíme a dokážeme všem týmům s našimi kategoriemi, jak doopravdy hrajou naši tygři! Podrobnosti od trenérů se dočtete níže.

Vážený rodiče, zítřejší trénink mladších žáků na Teze je zrušen.

Informace pro rodiče sportujících dětí k výdeji poukázek sportovního fondu pro rok 2019

Vážení rodiče,

Město Hodonín i pro rok 2019, stejně jako v letech minulých, přistoupilo k poskytování dotací z dotačního programu na podporu sportu dětí a mládeže jednotlivým sportovním organizacím tzv. poukázkovým systémem.

3.-4.11.-Víkend, který byl pro nás velmi náročný a ukázal nám, že musíme být ještě hodně pilní,protože nic není zadarmo. Co se dělo o víkendu se podrobně dočtete níže.