Všechny kategorie

FLORBALOVÁ SEZÓNA 2019/20 JE UKONČENA!

Vzhledem k vážnosti současné situace a vyhlášení nouzového stavu v České republice se Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení veškerých ligových soutěží sezony 2019/2020.

Dnes 10.3. jsou všechny tréninkové jednotky zrušenyhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png");">‼️

AKTUALIZACE 12.3.2020: Informace k nařízení Bezpečnostní rady státu!

Vážení členové klubu,
na základě prohlášení vlády ČR přerušuje ŠSK Očov Hodonín s okamžitou platností svou tréninkovou a zápasovou činnost, a to až do odvolání bezpečnostních opatření.

 

Tým Red ve svých zápasech ukázal značné zlepšení a to především po útočné stránce. Nejen solidní přechody do útoku, ale také individuální dovednosti dnes byli nad síly všech našich soupeřů. Sehranost kluků by se však mohla lépe projevovat v obrané fázi a především při standardních situacích, ke kterým musíme přistupovat lépe.

 

Tým Blue byl složen z větší části přípravkáři. To se v zápasech projevilo hlavně v osobních soubojích, kde měli soupeři o něco navrch. Po florbalové stránce jsme měli nad soupeři navrch naopak my . Výkony hráčů měly po celý turnaj zlepšovací tendenci a je dobré, že i mladší hráči mají šanci získávat cenné zkušenosti za starší kategorie.

 

Děkujeme za podporu a těšíme se na další utkání! TH

Informace k nařízení Bezpečnostní rady státu!

Vzhledem k aktuálním změnám ohledně šíření koronaviru Covid-19, nařízení Bezpečnostní rady státu preventivně uzavřít základní a střední školy a nepořádat akce s počtem nad 100 osob a rozhodnutím regionálního VV Českého florbalu jsme nuceni učinit následující bezpečnostní opatření.

 

Vážení rodiče a hráči,

 

věnujte prosím pozornost informacím (viz níže) tykajících se změn v trénincích následující dva týdny.