Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín

Dorostenci ovládli domácí turnaj a připsali si 6 bodů.

O uplynulém víkendu si zahráli pouze dorostenci, kteří se představili na domácí palubovce SH Teza. Odehráli dvě napínavá utkání a zaslouženě si po bojovných výkonech připsali dvě vítězství za 6 bodů.

DOROST

Dne 13. 4. 2024 jsme s dorostenci pořádali turnaj na domácí palubovce SH TEZA Hodonín. Dorostenci se utkali s týmy Aligators U17 a T.J. Sokol Břeclav.

V prvním utkání se našim soupeřem stal tým Aligators U17. Naši dorostenci se pustili do zápasu s vervou a od samého začátku diktovali tempo hry. První třetina skončila výsledkem 4:1 pro naše dorostence, kteří si připsali všechny góly. Bohužel pro ně byl jeden z těchto gólů vlastní, což přidalo do hry určitou dávku dramatického napětí. I ve druhé třetině si naši hráči udržovali tlak a svůj náskok. Přestože se hra vyvíjela vyrovnaněji, dokázali jsme vsítit jeden gól a upevnit tak svou pozici vedoucího týmu v zápase. Závěrečná třetina byla plná obratů a emocí. Aligators se probudili k životu a svými góly se vrátili do hry. První tři góly v této třetině patřily právě jim, což znamenalo vyrovnání skóre. My jsme však neztratili hlavu a dokázali odpovědět gólem. Ovšem poslední slovo patřilo opět Aligators, kteří vsítili gól a zvýšili tak napětí až do posledních okamžiků zápasu. Konečný výsledek 6:5 pro nás přinesl radost a euforii. I přes těžký boj a dramatický průběh zápasu jsme si zaslouženě odnesli vítězství.

Ve druhém zápase se náš tým utkal s týmem T. J. Sokol Břeclav. Úvodní třetina začala aktivně a oba týmy se snažily prosadit. My jsme otevřeli skóre prvním gólem, ale T.J. Sokol Břeclav rychle odpověděli a tím skóre vyrovnali. Bohužel opět jeden z gólů našich dorostenců byl vlastní, a tudíž první třetina skončila 1:2 pro soupeře. Druhá část zápasu přinesla ještě větší divácké emoční okamžiky. Dorostenci opět otevřeli skóre, ale T.J. Sokol Břeclav okamžitě odpověděli gólem. Nicméně jsme se nevzdali a dokázali dvakrát skórovat. Ovšem tým z Břeclavi se ukázal být střelecky nekompromisním a přidal další dva góly. Naši dorostenci se do hry opřeli ještě více a zajistili si další dva góly, čímž druhou třetinu vyhráli. Do závěrečného dějství jsme vstoupili s pevným odhodláním změnit průběh zápasu. S kvalitní obranou a útočnou aktivitou se jim podařilo udržet zápas ve svém vedení. Oba góly v této třetině patřily právě jim, čímž si zajistili konečný triumf a vyhráli tak tento zápas 8:5.

Děkujeme všem našim fanouškům a rodičům za podporu a hlasité povzbuzování z tribuny.