Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín
130_20240501_222905.jpg

Béčko starších žáků triumfovalo na turnaji Final Four.

Sezona o víkendu skončila již také pro elévy a béčko starších žáků. Tým elévů RED zakončil sezónu na turnaji v Brně. Starší žáci skončili sezónu parádním úspěchem. Nejen že si zahráli Final Four, ale dokázali tento turnaj dokonce ovládnout. Poté, co porazili silného soupeře z Boskovic, postoupili do finále, v němž si poradili s týmem F.A.T.R. Dubňany a připsali si titul Mistra soutěže.

STARŠÍ ŽÁCI "B"

Starší žáci B si připsali významné vítězství na Final Four turnaji, kde se utkali se silnými soupeři a dokázali předvést skvělé výkony, které je dovedly k celkovému vítězství.

Ve vyřazovacích bojích se Očov střetl se silným týmem Boskovic. Překvapivě jsme dokázali favorita porazit 4:2 a postoupili jsme tak do finále. V závěrečném duelu jsme se pak střetli s týmem z Dubňan, který se probojoval do finále po vítězství nad Gullivers Brno B.

Už od začátku finálového zápasu dominoval tým z Očova. Skvělý vstup do utkání jim zajistil náskok 5:1, který udrželi i během druhé třetiny. Ve třetí třetině pak ještě zesílili svůj tlak a definitivně rozhodli. Přehráli soupeře poměrem 15:7.

Celkový výkon týmu byl úžasný a zaslouženě si tak Očov Hodonín B připsal titul Mistra soutěže. V soutěži se nám podařilo umístit před osmnácti týmy a skončit na samém vrcholu. Klíčovým faktorem úspěchu byla nejen skvělá hra hráčů a zákroky brankářů, ale také obrovská podpora rodičů po celou sezónu. Bez jejich podpory by to nešlo. Celý tým si zaslouží obdiv za své výkony. Sezóna 2023/2024 zůstane v paměti jako vzpomínka na jejich vynikající sportovní úspěch.


ELÉVOVÉ

tým RED

Poslední turnaj sezóny má za sebou družstvo Elévů RED. Vydalo se k němu v nekompletním složení na sportovní halu Čejkovická, která je domácí pro tým K1 Florbal Židenice. Na turnaj nedorazil tým dubňanskeho Fatru, tudíž nás čekaly pouze tři zápasy, ovšem hrané na delší čas. 

V prvním zápase se potkáváme se Sokolem Brno Husovice, tým už z průběhu sezóny známe, ale pro tento zápas má slabší sestavu a naši kluci si s radosti zastřílejí. Ačkoliv mají Husovice brankáře, který zabírá takřka celou bránu a budí svojí velikostí respekt, nás to nerozhodí. Soupeře demolujeme, 17 vstřelených branek je toho jasným důkazem.

Po krátké pětiminutové pauze nastupujeme do dalšího zápasu proti pro nás neznámému týmu ZŠ Mládeže Znojmo. V tomto zápase máme pomalejší rozjezd, ale i tak se naši dobrou hrou dostáváme do vedení, které neustále navyšujeme. Nakonec se zastavíme na čísle 11.

V posledním zápase nás čeká domácí tým K1 Florbal Židenice Pink. Od začátku zápasu dominujeme, jsme silní na míčku a soupeři nedovolíme takřka nic. Naopak naše střelecká potence je opět výborná, brankáře soupeře celý zápas zásobujeme pozdravy z různých koutů hřiště a na 11 z těchto pozdravů brankář nereaguje, od dalších ho zachrání jeho dobře postavené tyčky. 

Skóre ze třech zápasů máme 39-3, což nejlépe dokazuje naši dominanci na tomto turnaji. Na druhou stranu musíme přiznat, že kvalita soupeřů na tomto turnaji nebyla taková, jaká by odpovídala kvalitnější skupině ligy Elévů. Kvalitu soupeřů ovlivnit nedokážeme. Co však dokážeme ovlivnit je přístup a hra našich kluků, a ta na tomto turnaji byla velmi dobrá. 

Rozloučení se sezónou tedy proběhlo velmi dobře a věříme, že střeleckou potenci si přeneseme i do “Gullivers cupu”, kde náš tým bude v půlce května obhajovat vítězství z loňského ročníku. 

Děkujeme všem rodičům za celosezónní podporu i za pomoc s odvozy dětí. Speciální dík patří jednomu z největších fanoušků a srdcařů v osobě Honzy Ammera…. Honzo děkujeme.

tým BLUE

Naši elévové BLUE se vydali na poslední turnaj této sezóny, který se odehrál v Lanžhotě. Zde jsme se utkali s týmy z Mikulova, Slavkova u Brna, Holubic a Lanžhota, který byl v roli domácího celku. Z turnaje jsme si přivezli bilanci jedné výhry, remízy a dvou proher.

Prvním soupeřem byl Mikulov. Zápas se hrál v rychlém tempu se spoustou krásných akcí, gólů a střel. Zápas skončil výhrou v náš prospěch. 

Druhý zápas nás čekal Slavkov u Brna. Zápas byl v první polovině stejný jako minulý, avšak v druhé polovině náš tým zaspal a soupeř dokázal srovnat. Stav poté zůstal nezměněn.

Ve třetím zápase jsme se střetli s Holubicemi. Zápas to byl také vyrovnaný, ale už se projevovala únava našeho celku, čehož soupeř využil a zatlačil nás na vlastní polovinu a vytvořil si brankový náskok, který udržel. Konec zápasu byl šťastný pro soupeře a naši elévové poprvé na turnaji okusili prohru.

V posledním zápase nás čekal domácí celek z Lanžhota. Na našem družstvu už byla znát únava, které soupeř využil a dotáhl zápas k vítěznému konci ve svůj prospěch. 

Turnaj se nám vydařil. Byl vidět obrovský posun u všech našich hráčů a tímto jim děkujeme za jejich reprezentaci klubu po celou sezónu a rodičům za jejich podporu jak v hledišti, tak ve formě odvozů na jednotlivé turnaje.