Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 125 článků.
127_20240417_001050.jpg

Dorostenci ovládli domácí turnaj a připsali si 6 bodů.

O uplynulém víkendu si zahráli pouze dorostenci, kteří se představili na domácí palubovce SH Teza. Odehráli dvě napínavá utkání a zaslouženě si po bojovných výkonech připsali dvě vítězství za 6 bodů.

126_20240411_000656.jpg

Elévové odehráli předposlední turnaj sezóny.

Uplynulý víkend patřil starším žákům a elévům. Áčko starších žáků vyrazilo do Tuřan, béčko odehrálo svá utkání v Hodoníně. Bohužel žádné družstvo nepředvedlo přesvědčivé výkony, a jedinou výhru za 3 body se povedlo urvat "A" týmu starších žáků. Družstva elévů, pro která šlo o předposlední turnaje sezóny, vyrazila hrát do Brna, respektive do Břeclavi.

125_20240327_205355.jpg

Muži konečně za 6 bodů!

Uplynulý víkend se áčku mužů povedlo prolomit prokletí a na turnaji si připsali dvě výhry za plný počet bodů. Nejprve porazili béčko Bulldogs, následně kyjovské Dragons. Hráli také dorostenci, mladší žáci a přípravka. Dorost zvládl získat na svou stranu první zápas v samostatných nájezdech. V tom druhém však svému soupeři naplno podlehl. Ačkoli to tak nevypadá výsledkově, dobrá utkání odehrálo áčko mladších žáků. Škoda smůly, která je provázela více, než by si zasloužili. Béčko mladších žáků si naopak připsalo tři suverénní vítězství. Oba týmy přípravky se představily na domácím turnaji, kde prokázali odhodlání a bojovnost.

124_20240319_221330.jpg

Starší žáci pokračují na vítězné vlně. Junioři ukončili sezónu.

Junioři odehráli poslední dvě utkání sezóny, v nichž byli z poloviny úspěšní. Výborně se dařilo starším žákům, jak "A" týmu, tak "B" týmu, když ovládli všechna svá víkendová utkání. Zahrály si také obě družstva elévů, tým RED se představil v Kuřimi, tým BLUE v Dubňanech.

123_20240312_230929.jpg

Béčko starších žáků přivezlo z Valtic 6 bodů.

O víkendu si zahráli dorostenci, béčko starších žáků i oba týmy mladších žáků. Dorostenci odehráli dvě kvalitní utkání v Kyjově. V tom prvním proti Slovácku jasně dominovali, druhé utkání proti domácímu týmu ztratili v samostatných nájezdech. Béčko starších žáků ve Valticích ovládlo oba své zápasy. Mladší žáci si zahráli v Hodoníně, nejprve v sobotu béčko, které přehrálo soupeře z Břeclavi i hodonínského rivala Florbal Hodonín. V neděli pak áčko nejprve porazilo brněnské Gepardy a následně dvakrát těsně podlehlo ostatním brněnským soupeřům, Židenicím a Hattricku.

122_20240305_225030.jpg

Áčko starších žáků vítězilo v Otrokovicích.

O víkendu si zahráli junioři domácí turnaj na hale TEZA, kde je čekali atraktivní soupeři. Nejprve zvládli porazit vedoucí celek tabulky brněnské Troopers. Následně bohužel podlehli čtvrtému týmu soutěže Zlín Lions. Na turnaj do Otrokovic vyrazilo áčko starších žáků, které přivezlo plný počet bodů. Nejprve přehrálo domácí Panthers, a poté si poradilo s týmem Znojma.

121_20240228_221036.jpg

Junioři v dohrávce přehráli Kyjov 5:2.

Florbalu netradičně patřil nejen uplynulý víkend, ale hrálo se ještě v úterý, kdy dohrávali zápas junioři, kteří porazili soupeře z Kyjova. Povedený zápas proti prvnímu týmu tabulky mají za sebou také muži, kteří porazili brněnské Gepardy. Bohužel na vítězné vlně nebyli déle a hned další zápas proti druhému týmu tabulky ztratili. O víkendu hrály také oba týmy mladších žáků, kterým se dařilo na výbornou, vyhráli všechna utkání. Přípravka se poprvé v této sezóně představila na domácím turnaji.

120_20240221_231753.jpg

Vydařený domácí turnaj elévů

Uplynulý víkend byl pro očovské fanoušky nabitý florbalem. Muži odehráli svá utkání v Brně, odkud přivezli vítězství nad Hornets, a bohužel porážku od Troopers. Těžké chvíle si zažilo áčko starších žáků, které utrpělo dvě nepříjemné porážky. Béčko starších žáků si taktéž připsalo porážku, avšak následně ji zvládlo hodit za hlavu, a porazilo hodonínského rivala. Na domácí palubovce se tentokrát představili elévové. Zejména družstvo RED se blýsklo perfektními výkony, a proti Bulldogs odehráli nejlepší zápas sezóny.

119_20240218_182614.jpg

O víkendu si zahráli pouze starší žáci.

O předchozím víkendu se moc florbalu s očovskými barvami neodehrálo. Zahráli si pouze starší žáci, kteří se ve Znojmě utkali s týmem Zlína a brněnskými Gepardy. Obě utkání skončila stejným poměrem. S prvně jmenovaným soupeřem bohužel naši hráči vysokým rozdílem (3:10) prohráli. Naopak brněnského soupeře takto porazili (10:3).

118_20240130_225851.jpg

Dorost se doma prezentoval suverénními výkony.

Na domácí palubovce si předešlý víkend zahráli očovští dorostenci, kteří předvedli famózní výkon v obou odehraných zápasech, v nichž deklasovali brněnské týmy. Áčko starších žáků odehrálo turnaj v Třebíči, kde předvedlo v druhém zápase skvělý obrat, díky kterému si mohlo připsat vítězství. Se stejnou bilancí, jedné výhry a jedné prohry, opouštělo turnaj v Dubňanech také béčko starších žáků.