Spolupráce

7_20220915_172047.png

PŘIDEJ SE K NÁM...

Náš klub nabízí možnost zapojení se do klubových struktur nejen jako hráč, ale i jako trenér nebo pomocník

Trenér/ka mládeže či vedoucí družstva

Říká se, co Čech to trenér. Dle tohoto „pořekadla“ bychom měli mít v našem klubu přes 600 trenérů. Opak je pravdou. Trenéři a vedoucí družstev chybí. Láká tě být součástí úspěšně fungujícího týmu? Využij možnost přidat se do naší trenérské party! Nemáš trenérskou licenci? Nevadí, vše potřebné zařídíme. Nezáleží na tom, zda jsi rodič sportujících dětí, mladý student, který bude pro děti parťákem, sportovní nadšenec nebo zkušený trenér, rádi tě poznáme. 

Aktuálně by nám pomohlo rozšířit naše trenérské řady o:

  • trenéra mládeže,
  • asistenta trenéra,
  • vedoucího družstva.

Poznámka: práce je vykonávána na základě DPP / DPČ.

Pořadatel/ka turnajů a klubových akcí

Někdy toho máme nad hlavu, a proto by se nám občas hodila výpomoc. Láká tě aktivně se zapojit do florbalového dění a vychutnat si florbalová utkání přímo z první řady? Jsi zodpovědný a organizační typ? Vyber si z naší nabídky a staň se pořadatelem turnajů a našich klubových akcí.

Fotograf/ka nebo kameraman/ka

Tohle jsou činnosti zcela nad naše síly. Proto hledáme nadšence především z řad rodičů, pro které je focení či natáčení videí koníčkem, a rádi by nám s tím pomohli. Tak co, už nabíjíš foťák?

Zdravotník / Zdravotnice

Dokážeš dokonale pofoukat bolavé koleno, zaledovat bolavou ránu či nalepit správně náplast? Skvělé! Právě tebe potřebujeme! 
Ne, teď vážně. Do našeho klubu sháníme zdravotníka / zdravotnici, který by nám vypomohl na pořádaných domácích turnajích či klubových akcích, jako je např. soustředění. Co je potřeba? Mít za sebou minimálně zdravotnický kurz nebo alespoň mít zájem si jej udělat (kurz zajistíme).Pro bližší informace kontaktujte našeho manažera klubu Michala Koláčka na e-mailové adrese: manazer@sskocov.cz.