Staň se rozhodčím!

Abychom mohli fungovat v soutěžích Českého florbalu, musí plnit několik povinností. Jedna z nich je, mít ve svých řadách dostatečný počet vyškolených rozhodčích.

28_20230726_163816.png

Florbal jako druhý největší sport v České republice zažije během jediné sezóny desítky tisíc utkání napříč všemi soutěžemi, které organizuje Český florbal.

Pokud se chcete připojit do komunity florbalových rozhodčích, poznat spoustu nových přátel a jako příjemný bonus si pravidelně přivydělat florbalem, můžete se okamžitě ozvat koordinátorovi rozhodčích ve vašem regionu a přihlásit se na nejbližší skolení rozhodčích - nováčků.

Přivydělat si jako florbalový rozhodčí může každý, komu je alespoň 15 let. Může to být hráč či hráčka, trenér, ale také rodič nebo kamarád, který florbal sám nehraje. 

Co tě čeká? Nejprve absolvuješ školení pro nováčky a obdržíš licenci E. Poté se plněním vzdělávacích seminářů můžeš systémem licencí posouvat výše až na úroveň A. Úroveň licence odráží úroveň teoretických znalostí. Praktická schopnost řídit utkání určité úrovně je dána zařazením na příslušnou listinu rozhodčích.

Proč se stát rozhodčím?

  • Získáš možnost působit ve florbalovém prostředí v jiné roli než hráč nebo trenér.
  • Je to výborná brigáda, odměny se pohybují od 600,- do 1.200,- Kč za půl dne.
  • Pomůžeš našemu klubu, který má povinnost mít vyškolené rozhodčí.
  • Zaplatíme za Tebe úvodní školení a licenci rozhodčího (každý rok).


Pro více informací klikněte na odkaz https://www.ceskyflorbal.cz/rozhodci
nebo kontaktujte klubového sekretáře Filipa Příkaského na e-mail sekretar@sskocov.cz

Zpět na Spolupráce