Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín
110_20231205_223757.jpg

Dorost exceloval na turnaji v Křenovicích.

Dorostenci hráli o víkendu v Křenovicích a nadmíru se jim dařilo. Napětí, pohledné akce, skvělý výkon gólmana a dvě zasloužená vítězství byla na světě. Zahráli si také elévové, tým Blue získával zkušenosti na turnaji v Lanžhotě, tým Red bojoval v Dubňanech.

DOROST

V neděli 3. prosince se v Křenovicích odehrál napínavý florbalový zápas, ve kterém se střetli naši dorostenci a tým F.A.T.R. Dubňany. Fanoušci byli svědky vzrušujícího utkání, které skončilo vítězstvím našeho týmu 9:4. V první třetině nás F.A.T.R. Dubňany přestřílel a do druhé třetiny jsme tak sice vkročili s 2 brankovým mankem, ale od začátku třetiny jsme tempo diktovali my. F.A.T.R. Dubňany sice nebyl bez šance a předváděl také kvalitní výkony, avšak naši hráči byli lépe sehraní a lépe využívali šance. Brankář našeho týmu exceloval v zákrocích a držel obranu v pevných rukou. Celkově byl zápas plný vášně a nasazení ze strany obou týmů, což z něj udělalo skvělou podívanou pro všechny přítomné diváky. Atmosféra na hřišti i tribunách byla výborná, a lze jen doufat, že podobně poutavé zápasy nás v nadcházející části sezóny ještě čekají. Vítězství našich dorostenců potvrdilo, že tvrdá práce a trénink se vyplácí, a fanoušci se již těší na další zápasy plné napětí a emocí.

V dalším zápase tohoto dne se naši dorostenci utkali s týmem Aligators U17. Výsledek tohoto klání byl opět v náš prospěch - vítězství 7:1. Od prvních minut utkání bylo zřejmé, že naši dorostenci jsou na hřišti
odhodláni zvítězit. S rychlými a precizními kombinacemi se jim podařilo dostat do vedení, a od té chvíle už svého soupeře nepouštěli do výraznějších akcí. Brankář našeho týmu ukázal vynikající výkony a byl v nejlepší formě. Naše obrana pracovala s přesností a pevností, což v kombinaci s útočným nasazením
vedlo k postupnému navyšování skóre. Aligators se snažili odpovědět, ale naši hráči byli v této partii prostě nezastavitelní. Po skvělém výkonu našich dorostenců nezbývá než jim pogratulovat k zaslouženému vítězství. Tým Aligators U17 předvedl také poctivý výkon a fair play.

Tato výhra posiluje sebevědomí našeho týmu a fanoušci se již těší na další florbalová klání plná napětí a vzrušení. 

Děkujeme všem fanouškům a rodičům, kteří naše dorostence podporovali a bezpečně přivezli naše hráče na turnaj a odvezli zpět domů.


ELÉVOVÉ

Tým BLUE

Za hustého sněžení vyrazilo naše družstvo Elévů Blue na turnaj do nedalekého Lanžhota. V moc pěkné sportovní hale se postupně utkalo se Sokolem Břeclav, s Mikulovem, s Valticemi a s domácím Sokolem Lanžhot. Tým byl doplněn několika hráči z mladší kategorie, z přípravky, a nutno podotknout, že se těmto hráčům velmi dařilo.

V prvním zápase proti Sokolu Břeclav nám vyšel úvod zápasu a hned po pár vteřinách se dostáváme do vedení, bohužel následně soupeři dovolíme zápas otočit ve svůj prospěch. Herně však nezaostáváme a zápas je vyrovnaný. 

Ve druhém zápase hrajeme proti týmu FBC Valtice. Průběh zápasu je podobný jako ten první. Opět herně vyrovnaný zápas, který tentokrát končí vyrovnaným výsledkem.

V dalším zápase nás čekal tým FRC Mikulov. Do třetice vyrovnaný zápas, herně náš nejlepší, ačkoliv skóre skončilo ve prospěch našeho soupeře. V tomto zápase se nám dařil přechod do útoku, nezbavovali jsme se míčku, snažili jsme se kombinací založit útok a dařila se nám i hra jeden na jednoho. 

V posledním zápase nás čekal domácí Sokol Lanžhot. Bohužel náš přístup k tomuto zápasu nebyl takový, jaký by měl být. Často ztrácíme míčky po zbytečných chybách, hlavou už jsme mimo hrací plochu a v kombinaci s nejlepším soupeřem tohoto turnaje to nemůže dopadnout jinak než nadílkou. 

Zejména z posledního zápasu si musíme vzít ponaučení, že dokud nezazní závěrečná siréna, je potřeba se na hru soustředit a snažit se bojovat. 

Děkujeme rodičům za dopravu dětí a už se těšíme na další turnaj, který bude u nás na Očově a věříme, že se naše zlepšení promítne i do výsledků.

Tým RED

V sobotu se naši elévové zúčastnili turnaje v nedalekých Dubňanech. Turnaj se netradičně konal v nově zrekonstruované sokolovně.

Jako první jsme se utkali domácím Fatrem. Zápas byl od začátku do konce naprosto jednoznačný, dobrou hrou jsme soupeře tlačili a po pěkných kombinacích se nám podařilo vstřelit několik branek.

Druhý zápas nás čekal proti Bulldogs Brno. Zápas byl taktéž jednoznačný, avšak ve prospěch soupeře. I přes kombinační převahu soupeře se nám podařilo několik pohledných akcí.

V dalším zápase nás čekal brněnský tým Troopers. Zápas byl velmi vyrovnaný. Šance byly na obou stranách. První polovina zápasu patřila nám. Naši kluci výborně bránili a dařilo se nám soupeře držet v jeho obranném pásmu. Druhá polovina již patřila soupeři. Soupeř lehce přitvrdil v osobních soubojích, které jsme začali prohrávat a zápas jsme tak v hlavách ztratili.

V posledním zápase jsme se střetli s brněnskými Gullivers. Bohužel nám zápas nevyšel. Soupeř byl nad naše síly. S pressingem soupeře si naši hráči nedokázali poradit, a proto byl zápas poměrně jednoznačný.

Děkujeme rodičům za podporu.