Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín
82_20230329_221240.jpg

Dorostenci nekompromisně drtili své protivníky. Týmy přípravky se představily na domácím turnaji.

Dorost byl o uplynulém víkendu stoprocentní. Jednoznačně přehrál oba soupeře z Brna, v obou případech vysokým rozdílem. Áčko mladších žáků si z Brna přivezlo výhru, remízu i prohru. Nutno podotknout, že sehrálo všechna svá utkáním proti velmi kvalitním soupeřům. Stejnou bilanci mělo po svých utkáních také béčko mladších žáků. Přípravka se představila se svými dvěma družstvy na domácí palubovce, kde si vedla velmi dobře.

DOROST

Domácí tým Očova neustále ukazuje, že patří mezi špičku 2. Dorostenecké ligy. Potvrzením toho jsou výsledky dvou nedávných zápasů, ve kterých se utkal se soupeři z Brna. Očovský tým nejenže zvítězil, ale své protivníky rozdrtil.

V prvním utkání se Očov střetl s týmem Gepardů Brno. Očovskému týmu se podařilo ukázat svoji sílu a dokázal překonat brankáře Gepardů celkem sedmkrát. Výsledkem bylo přesvědčivé vítězství 7:1. Díky kombinaci rychlého tempa hry, vynikajícího brankáře a výjimečné obrany dokázal Očov potlačit veškeré pokusy soupeře o vyrovnání.

V druhém zápase se Očov utkal s týmem Hornets Brno. Bylo jasné, že tuto výzvu přijmou s velkým odhodláním a chtíčem zvítězit. A skutečně, od první chvíle utkání tým Očova ukazoval nekompromisní hru a vysokou kvalitu. Díky perfektnímu napadání dokázali hráči Očova držet soupeře na uzdě a využívat každé šance, která se jim naskytla. Druhé utkání nakonec skončilo 10:2 ve prospěch Očova.


MLADŠÍ ŽÁCI A

V sobotu mladší žáky A čekala další výzva v podobě tří těžkých zápasů, tentokrát na hale Sportpoint v Brně.

V prvním zápase jsme, až na úvod, Vsetínu nic nepovolili. Lépe jsme kontrolovali míček a dokázali jsme využít prostoru, který nám soupeř na hřišti nechával. Ikdyž skóre zápasu vyznělo jednoznačně pro nás, Vsetín je zápas od zápasu lepší a lepší, a dokazuje, že se díky náročným zápasů a těžkým soupeřům můžou hráči rychleji zlepšovat.

Druhý zápas s Bulldogs nabídnul velmi vyrovnanou hru a velmi aktivní florbal z obou stran. Skóre se rychle a často měnilo. Pozitivem bylo držení míčku a přechodová hra do útoku. Konečný remízový stav byl pro obě družstva spravedlivým výsledkem.

Na poslední zápas s Gullivers jsme se velmi těšili a věděli jsme, že k poražení tohoto soupeře musíme předvést bezchybný a aktivní výkon. Začátek zápasu se nám náramně povedl a díky velmi dobrému tlaku do brány jsme se rychle ujali vedení o dvě branky. Postupem času se však soupeř dostával více do hry. V druhé polovině zápasu jsme byli jednoznačně horší ve hře 1na1 a soupeř nám ukázal, že naše rozehrávka a výstavba hry pod jeho tlakem rozhodně ještě není na takové úrovni, jako bychom chtěli. 

Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na poslední dva ligové turnaje, kde nás doufám opět stejně podpoří.


MLADŠÍ ŽÁCI B

V sobotu 25. března jsme odehráli další kolo jihomoravské ligy mladších žáků v Dambořicích. 

Hned v úvodním zápase jsme narazili na silného soupeře, tým Gullivers B. Utkání bylo velmi napínavé a oba týmy si vytvořily hned několik šancí. Nakonec jsme ale zvítězili těsným poměrem 7:6.

Další zápas jsme odehráli proti týmu Gepardů, kteří měli na turnaji neuvěřitelnou bilanci. Soupeř nás přehrál převážně individuální hráčskou kvalitou, která byla na úrovni týmů, které hrají proti našemu A týmu. 

Poté následoval zápas s týmem Aligatorů. Velmi vyrovnaný zápas, kterému remíza slušela.


PŘÍPRAVKA

Přípravku čekal tentokrát domácí turnaj na Očově, kde sehráli zápasy postupně proti týmům Florbal Hodonín, Slavkov Holubice, F.A.T.R Dubňany, TJ Sokol Hovorany, Aligators a TJ Sokol Lanžhot.

PŘÍPRAVKA RED
Tým složený z těch méně zkušených přípravkářů předvedl na turnaji zatím nejlepší výkon v sezóně. Ukázali jsme, co jsme po celou dobu trénovali, a pokrok od prvního turnaje byl znát. Ale ikdyž jsme si vedli bravurně, tak pořád máme na čem pracovat.

PŘÍPRAVKA WHITE
Tenhle tým byl složěný z těch zkušenějších, a bylo to znát. Od prvního písknutí jsme přehrávali soupeře jak kombinačne tak i jeden na jednoho. Turnaj ukázal, že se ubírame správným směrem, to ale neznamená, že nemáme na čem pracovat.

Kluky a děvčata bych chtěl pochválit za předvedený výkon před domácím publikem. Všem rodičům děkujeme za podporu.