Hodonice byly nad síly Očova. Cesta pohárem končí.

I přes urputnou snahu a boj o každý míček pouť pohárem pro muže Očova skončila. Pomyslnou stopku jim vystavil ve třetím kole soupeř z Hodonic. Po prohře 3:8 se soustředění přesouvá plně na boje v rámci jihomoravské ligy.

ŠSK ZŠ OČOVSKÁ HODONÍN - TJ HODONICE 3:8 (0:2, 0:2, 3:4)
Branky a nahrávky: 44., 49. a 54. Kalus (Popovský, Rozboril)

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří byli od začátku lepší v osobních soubojích a tvrdě trestali hrubky v rozehrávce Očova. Naopak hodonínští florbalisté se na útočné polovině spíše trápili. Zbytečné ztráty míčku, nepřesné přihrávky a střely do připravených bloků způsobily, že stav po 40. minutách byl 0:4 v neprospěch Očova.
Poslední dvacetiminutovka přinesla přece jenom radost domácích, když se hattrickem blýsknul Tomáš Kalus, který byl zároveň jediným střelcem hodonínského celku.
Očovským se tedy podařilo snížit na 3:6, ale v závěrečné powerplay hosté dvakrát pojistili svůj postup do prázdné branky.

Další soutěžní utkání čeká Očov 23.9. kdy zahajují jihomoravskou ligu proti Gepardům Brno a Aligators U21.