Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín

Jet na turnaj v sestavě 7+2 a všechny soupeře porazit? Pro béčko starších žáků žádný problém.

Naprosto strhující podívanou předvedlo na turnaji v Brně béčko starších žáků. S počtem sedmi hráčů a dvou gólmanů nelze mít velká očekávání. O to větší pak byla vlna euforie po dvou utkáních, v nichž si hráči sáhli na dno svých sil a dokázali fantasticky zvítězit. Domácí turnaj mají za sebou všechny týmy elévů, které sbíraly další cenné zkušenosti a statečně se postavili všem svým soupeřům.

STARŠÍ ŽÁCI B

Starší žáci B mají za sebou jedno z posledních kol Přeboru starších žáků. Kdo by na začátku týdne čekal, že se bude jednat o turnaj, na který odjedeme v počtu sedmi hráčů a dvou golmanů... Cíl turnaje byl jasný, vydat ze sebe maximální výkon, ať je výsledek jakýkoliv.

První utkání s Gullivers Brno B nám nabídlo zajímavou podívanou. První třetina byla z naši strany výtečná, sil bylo dost. Druhá třetina byla vyrovnaná, třetí už soupeř tlačil. Docházely nám síly a kluci jeli na dřeň. Nemožné se stalo skutečným. Tři body doma. Na výsledcích z třetin lze pozorovat, jak síly ubývaly. První třetina 3:0, Druhá třetina 3:2, Třetí třetina 0:2.

Do druhého utkaní jsme na rovinu vstupovali s cílem dohrát zápas se ctí. Vítězství by bylo skvělé, ale nedoufal v to snad ani jeden návštěvník haly VUT včetně správce. Po první třetině všem spadla brada, Očov B 5:0 Hattrick Brno B. Druhá třetina se nám moc nepovedla a už jsme tahali nohy, silný soupeř toho využil a snížil na rozdíl tří gólů. Třetí třetina byla dohrána na morální odhodlání a na krev. Neskutečný počin. Soupeři jsme dokázali vstřelit ještě čtyři branky a také čtyři inkasovat. Celkový výsledek 10:7 pro Očov. Na kluky byl každý příznivec Očova hrdý. Poslouchat soupeře, jak konstatuje ,,Děláte si prdel, oni jsou v sedmi a porazí nás" bylo potěšující.

Úžasný turnaj, odvážíme si šest bodů a postupujeme do prvního koše, ve kterém odehrajeme utkání na domácí palubovce haly Teza.

Děkujeme hráčům za neuvěřitelné překonání svých limitů a rodičům za úžasnou podporu, byli jste naším osmým hráčem.

ELÉVOVÉ

Poslední sobota byla ve znamení domácího turnaje Elévů konaném v tělocvičně na Očově.

Družstvo RED složené ze zkušenějších elévů se postupně utkalo v jednoznačném zápase s Fatrem Dubňany. Soupeř našim klukům nestíhal a výsledkem byla spousta branek v jeho síti. V dalším zápase čekal naše kluky městský rival Florbal Hodonín. Zápas se pro nás nevyvíjel dobře, když nám soupeř v první půlce udělil lekci z produktivity a postupně si vytvořil až čtyřbrankový náskok. Velkou bojovností se nám podařilo zápas dotáhnout na remízu. Dalším soupeřem byl Sokol Hovorany. Opět velmi dobrá hra a proměňování šancí dalo utkání jednoznačný průběh s vysokým skóre pro naše kluky.

Tým WHITE byl rovněž složený ze zkušených hráčů a bylo to na hře znát. Dvě jednoznačná vítězství se Sokolem Hovorany a Fatrem Dubňany se dala čekat Svojí hrou naše kluky zlobil Florbal Hodonín, ale i toto utkání skončilo výhrou, o jednu branku. Posledním zápasem a vyvrcholením dopoledního turnaje byl vzájemný souboj našich týmů RED a WHITE. Vyrovnaný souboj nakonec o jednu branku lépe zvládl tým RED, který měl od svého trenéra velice dobře zvolenou taktiku, kterou důsledně dodržoval a na kterou tým WHITE, ačkoliv vedený hlavním trenérem nenašel recept :-)

V odpolední části turnaje své zápasy odehrálo družstvo BLUE. Tým byl složen z mladších Elévů doplněných o hráče z přípravky. V prvním zápase naše družstvo čekal nejtěžší soupeř v podobě Sokolu Strážnice v nejsilnějším složení. Bohužel byl soupeř ve všem lepší a skóre i hra byla jednoznačná. Dalším soupeřem bylo družstvo FBC Valtice. Zlepšeným výkonem se nám podařilo tento zápas zvládnout a naše družstvo předvedlo několik dobrých kombinací zakončených brankou. Bohužel poslední soupeř v podobě Sokolu Lanžhot byl nad naše síly a nepodařilo se nám navázat na předchozí dobrý výkon.

Všechny tři družstva zaslouží velkou pochvalu za snahu a bojovnost. Zápasy nám ukázaly, na co se bude potřeba zaměřit na trénincích. Děkujeme všem rodičům za podporu při obou turnajích.