Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín

Junioři vyhráli v Uherském Hradišti vysokým rozdílem. Z turnaje odjeli bez obdrženého gólu

Junioři o víkendu uzavřeli druhé kolo košů. Z turnaje v Uherském Hradišti si odvezli dvě výhry a dvě nuly. V celkovém součtu zakončili toto košové kolo se skóre 24:7 za tři výhry a jednu porážku.

JUNIOŘI

Po 14 dnech na stejném místě. Junioři znovu zavítali na halu v Uherském Hradišti. Tentokrát se ve druhém koši střetli s domácím Slováckem a podruhé v této sezoně s Blanskem.

V prvním utkání se Slováckem měli junioři za cíl využít nelichotivé bilance a formy soupeře, který do této chvíle pouze prohrával a schytával vysoké příděly branek. První třetina se nesla ve velmi ospalém tempu, junioři si sice vytvořili během třetiny náskok čtyř branek, ale do zápasu se jim nedařilo dostat potřebný drajv, kterým by soupeře přikovali k jeho vlastní bráně. Ani ve druhé třetině se k tomu nepřiblížili. Junioři zlepšili pohyb, postupně se začaly rozehrávat všechny tři útoky, kýžený efekt to ale stále nepřinášelo. Až ve třetí třetině chytli junioři to spravné rozdílové tempo a začali soupeře deptat presinkem po celém hřišti. Výsledkem bylo 8 nasázených branek.

Druhé utkání na turnaji znamenalo pro Blansko odvetu proti našemu družstvu. Na soupeři bylo vidět zlepšení od prvního turnaje. V úvodní třetině nepadla žádná branka a zápas byl otevřený na obě strany. Vedení se naši junioři ujali ve druhé třetině, kdy se jim povedlo odskočit na rozdíl jednoho gólu. Třetí třetina byla pro oba týmy rozhodující, obě družstva si uvědomovala, že není nic rozhodnuto, a tak tempo zápasu šplhalo nahoru. Blansko se snažilo dotáhnout již dvougólové manko. Během třetiny došlo na timeout i hru bez golmana a právě definitivní tečku za zápasem udělal gól do prázdné brány soupeře.

Junioři si tak z turnaje odvezli dvě čistá konta a setrvání ve druhém koši. Děkujeme všem rodičům za důležitou podporu z hlediště.