Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín

Poslední zápasy, divoké přestřelky a samostatné nájezdy

Definitivní tečku za sezonou udělaly týmy starších žáků a elévů. Junioři nastoupili ke svému předposlednímu turnaji. Víkend se nesl v duchu divokých přestřelek a samostatných nájezdů.

JUNIOŘI

Neděle, pořádající Kyjov a hala v Morkovicích. Junioři mají za sebou další turnaj této sezóny, již předposlední. Soupeři na tomto turnaji byli pro tým juniorů Hattrick Brno B a Troopers. Soupeři těžcí, ale nic nereálného.

V prvním utkání se junioři střetli s týmem Hattricku Brno. Zápas začal pro nás katastrofálně, po první třetině bylo skóre 6:3 ve prospěch soupeře, pořád ale šlo o první třetí třetinu a celý zápas byl stále před námi.

Od druhé třetiny se dařilo eliminovat soupeřovu střelbu, ze které byl nebezpečný a každou další odehranou minutou se nám dařilo ukrajovat z náskoku soupeře, až se skóre po druhé třetině zastavilo na výsledku 7:7.

Za takového stavu šli junioři do třetí třetiny, která měla rozhodnout, kdo si ze zápasu odnese 3 body, to se ale nestalo. Zápas skončil po základní hrací době remízou a o tom, kdo bude vítězem tohoto napínavého duelu musely rozhodnout samostatné nájezdy.

Pro náš tým juniorů v této sezoně již po čtvrté. I v tomto utkání si junioři připsali výhru po nájezdech a s bilancí 3 vítězných utkání na nájezdy a 1 prohraného patří mezi trojici nejlepších spolu s Dragons a Troopers v této disciplíně.

Druhým soupeřem na turnaji byl hbitý a důrazný tým Troopers. Soupeř nás drtil svým důrazem a zodpovědným přístupem po ztrátě míčku, jejich hráči byli téměř všude, kam jsme se pohli. Dalo nám velkou práci, abychom si vůbec vytvořili šanci.

Troopers hrozil hlavně přes svoji pravou stranu a než se nám vůbec podařilo tento prostor uzavírat, tak soupeř měl zápas ve své moci a celkem jasně si došel pro vítězství.

STARŠÍ ŽÁCI RED

Poslední turnaj sezóny vyšel pro starší žáky RED za tři body.

Na úvodní zápas s Hattrickem jsme se všichni těšili. Chtěli jsme předvést to, co jsme za celou sezónu natrénovali, bohužel nepředvedli. Špatné dostupování hráčů nás stálo laciné góly od poloviny hřiště. Proměnit přesilovky a nájezd, tak by výsledek vypadal jinak, i tak měl soupeř z Brna herní převahu. Škoda, potrénujeme a na Open game se pokusíme předvést naše maximum. Máme na víc.

V druhém zápase byl cíl jasný, tři body. Všechny tři třetiny tahal soupeř Slovácko za kratší konec a hrozil jen z protiútoků. V utkání se objevilo několik střídání, kdy se Slovácko nedostalo vůbec k míčku a my míček drželi na jejich polovině. Velmi kladně se dá ohodnotit pohyb hráčů bez míčku. Celkově se klukům z Očova v zápase vedlo velmi dobře a spravili si chuť po prvním utkání.

Děkujeme hráčům za skvělou reprezentaci klubu a města Hodonín, dále děkujeme rodičům za podporu po celou sezónu.

STARŠÍ ŽÁCI BLUE

Starší žáci BLUE jeli o víkendu na halu VUT CESA v Brně, kde bojovali o postup do prvního koše.

V prvním zápase jsme bojovali proti týmu TROOPERS Young Guns. V první třetině nasadil soupeř vysoké tempo hry, my se tempu přizpůsobili a hráli vyrovnanou třetinu. Ve druhé třetině nám ale začaly docházet síly a soupeř si tak svůj brankový náskok ještě navýšil. Bohužel jsme neproměnili spoustu střeleckých možností, které mohly změnit skóre zápasu v náš prospěch. Třetí třetina přinesla nečekaný zvrat, kdy jsme gólový náskok soupeře dorovnali a dovedli náš tým až k samostatným nájezdům. Na nájezdy se však našim hráčům moc nedařilo a soupeř vyšel z tohoto zápasu jako vítěz.

V druhém zápase proti nám nastoupil tým FBŠ Hattrick Brno B. V první třetině jsme přehrávali soupeře a zajistili si brankový náskok do další třetiny. Ve druhé třetině naše tempo zápasu ochablo a tím soupeř začal dohánět náš brankový náskok. Ve třetí třetině nám ale i soupeři došly síly a brankové skóre se tím pádem nezměnilo. Díky náskoku, zajištěnému v první třetině jsme v tomto zápase zvítězili nad soupeřem.

Děkujeme všem rodičům, kteří povzbuzovali naše hráče, jak nejlépe to šlo. Také děkujeme za dovoz a odvoz hráčů na turnaj.

ELÉVOVÉ BLUE/RED

Elévové RED A BLUE odehráli poslední zápasy v této sezóně. Tým RED se utkal s týmy ze Slavkova, Hodonína, Aligators a Hovoran. Tým BLUE se utkal s týmy ze Strážnice, Dubňan, Břeclavi a Aligators.

Jsme rádi, že se nám podařilo za celou sezónu pravidelně nasazovat několik přípravkářů, kteří se mezi staršími kluky rozhodně neztratili. Odvedli jsme tuto sezónu kus práce, na což můžeme být hrdí. Těšíme se na novou sezónu, v které budeme ještě lepší.