Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín

Starší žáci zaváhali a přišli o body, elévové bojovali, co jim síly stačily.

Přečtete si, jak se naším týmům dařilo z pohledu našich trenérů. O víkendu svá utkání odehráli naši starší žáci (A i B tým) a všechny tři týmy našich elévů.

STARŽÍ ŽÁCI A

Starší žáci A dostali o víkendu lekci od Florbalu Hodonín. Bohužel v zápase se nám nedařilo nic, na čem v trénincích pracujeme. Zasloužená prohra, pokud nám dá čtyři góly jeden hráč, o kterém jsme moc dobře věděli, nemůžeme očekávat, že po hvizdu budeme odcházet s úsměvem. Věřím, že direkt, který nám Hodonín zasadil, pro nás bude motivací do další práce a zlepšování se. Možná nás semlelo prostředí, špatné taktické pokyny, nervozita a dalších mnoho faktorů. Analýza utkání proběhla hned po zápase v šatně, kde se ponurá atmosféra dala krájet nožem. Úžasný rozbor utkání v podání kluků, kteří si vše vyříkali jak kladné, tak záporné momenty. Třicetiminutový dialog plný myšlenek vedl k tomu, že do druhého zápasu s Gullivers Brno vstoupil úplně jinak sebevědomí tým. Dvě třetiny nám patřily, bylo vidět několik pohledných akcí, které zahřály u srdíčka každého florbalového příznivce. Ve hře se ukazovaly momenty a automatizmy na kterých usilovně pracujeme již několikátý měsíc v sezóně. Třetí třetina nám mírně utekla, ale i tak dokázali kluci zvítězit. Těšíme se za čtrnáct dnů na Tezu, kde soupeřům nedarujeme ani vteřinu. Věříme, že nás přijdete podpořit v co největší míře.

STARŠÍ ŽÁCI B

Strži B se v sobotu 26.11. vydali opět bojovat do Kyjova. Tentokrát se utkali s týmem Brněnských Bulldoků a Gulliverů. Do prvního zápasu kluci vstupovali s velkou motivací a byli připraveni vyhrát. První třetinu nás Bulldoci tlačili na naše obranné území. V další třetině bylo znát, že kluci chtějí urvat 3 body. Nejen že dokázali skóre vyrovnat, dokonce výsledek obrátili v náš prospěch. Do třetí třetiny jsme tedy vstupovali s náskokem a velkou vervou zápas dotáhnout do zdařilého konce. Bulldoci na nás však ihned nastoupili a dokázali výsledek dotáhnout, tudíž jsme se dostali až k nájezdům, které pro nás z počátku vypadaly velmi slibně. Nakonec jsme však podlehli a museli se spokojit pouze s jedním bodem.
Gulliverům jsme ihned zasadili míček do branky a tím jim ukázali, že jsme připraveni bojovat. Tento gól kluky neskutečně motivoval a nasvědčovala tomu celá hra a hlavně jejich debaty na střídačce. Neustále na své hře hledali, co by mohli zlepšit, ihned si reflektovali situace ve hře a navzájem se podporovali. I když nás v jedné části hry Gulliveři přestříleli, kluci se nedali zahanbit a výsledek neustále dotahovali. Těsně před koncem jsme museli čelit přesilové hře, tyto 2 minuty však ukazovali neskutečný zápal kluků do hry a na hřišti nechali opravdu všechny síly a vypadalo to spíše, že rozhodčí pískli přesilovku v náš prospěch. Výsledek jsme už bohužel nestihli dorovnat a zápas skončil 4:5 pro soupeře.
Děkujeme za podporu rodičů a rodinných příslušníků nejen na tribuně.

ELÉVOVÉ WHITE

V sobotu náš tým WHITE zajížděl na turnaj do Strážnice, kde se postupně utkal s týmy Florbal Hodonín, Sokol Hovorany, Aligators a Sokol Strážnice. Bohužel záčátek turnaje jsme úplně prospali a nestíhali jsme soupeři vůbec vzdorovat. Avšak od druhého zápasu byla situace jiná. Kluci začali hrát, běhat, přihrávat si a hlavně se florbalem bavit, což se projevilo i herně. Naši kluci si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení v zápasech, ale máme ještě obrovské mezery, na kterých musíme na trénincích zapracovat.

ELÉVOVÉ BLUE

V nedělním odpolední se družstvo našich Elévů s označením Blue zúčastnilo turnaje v brněnských Tuřanech. Soupeřem mu byly družstva Troopers Orange, Troopers Green, Sokol Břeclav a FBŠ Hattrick Brno Blue. Všechny zápasy byly velmi bojovné a vyrovnané, tři zápasy se nám podařilo vyhrát , v jednom zápase byl šťastnější soupeř. Naši kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, ačkoliv hráli oproti soupeřům v menším počtu hráčů.

Poděkování patří i rodičům za dopravu i podporu klukům.

ELÉVOVÉ RED

V neděli se naši elévové vydali na turnaj do Tuřan, kde poměrili síly s týmy z Blanska, Troopers, Hattricku, Lanžhota. Kluci se na turnaji prezentovali velmi dominatní hrou a po skvělých výkonech prošli turnajem bez porážky. Netrpělivě již vyhlížíme další zápasy. Děkujeme všem rodičům za podporu.