Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín
113_20240110_223644.jpg

V novém roce si zahráli ligová utkání zatím jen junioři.

O uplynulém víkendu odehráli utkání v rámci ligy pouze junioři, kteří se představili na turnaji v Blansku. Vyrovnaný zápas se Vsetínem dospěl k samostatným nájezdům, po kterých se bohužel radoval soupeř. Ve značně oslabené sestavě pak junioři sehráli utkání s týmem domácích, kterému podlehli.

JUNIOŘI

Nový rok otevřeli junioři turnajem v Blansku. V blanenské hale se utkali se soupeřem ze Vsetína a domácím Atlasem.

V prvním utkání se proti juniorům postavil tým Vsetína. Cíl, který byl daný, se naplnil. Junioři odehráli kvalitní zápas, který bavil. Ke konci mu však chybělo více koncentrace, aby ho dotáhli do vítězného konce, i přesto, že v průběhu junioři třikrát vedli. Stačila půlminuta před koncem, neuznaný gól, rychlé otočení hry, následné srovnání a zápas rozhodly samostatné nájezdy, které nám nevyšly a z výhry se radoval soupeř.

Do zápasu s Blanskem jsme vstupovali v sestavě o 2 hráče slabší, za normálního stavu by to byl zápas vyrovnaný, ale v osekané sestavě, bez možnosti pořádného střídání, se hrálo velice špatně. Juniorům se dařilo dlouho držet těsný výsledek, chyběl tomu však gól z naší strany, v pozdější části utkání už bylo těžké s výsledkem něco dělat, docházely síly a nakonec si soupeř došel pro 3 body.