Partneři

Auto Centrum Jih 2000

Náš partner v současnosti slučuje 4 autosalony, zajišťujících prodej, servis a veškeré poprodejní služby pro zákazníky značky Renault a Dacia.

2_AutoCentrumJih2_20201130_220425.jpg
Navštívit web partnera

Společnost Auto Centrum Jih 2000 a.s. je koncesí sdružující 4 autosalony v současné době a v rámci svých aktivit zajišťujeme prodej nových i ojetých vozů včetně zprostředkování úvěrů i pojištění, prodej náhradních dílů,  servis, autolakovnu a karosárnu, odtah vozidel a veškeré poprodejní služby pro zákazníky značky Renault a Dacia. Sídlo koncese se nachází v Hodoníně na ul. Velkomoravská a pobočka v Brně na ul. Hněvkovského. 

Využíváme pro uspokojování požadavků a přání svých klientů veškeré špičkové know-how a technické zázemí společnosti Renault Česká republika a.s. Prostřednictvím interní celoevropské počítačové sítě máme přímé spojení se všemi výrobními závody a centrálním skladem náhradních dílů. Svým obchodním partnerům a příznivcům vozidel značky Renault poskytujeme kompletní servis při prodeji a všech následných poprodejních službách.

Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků udržuje společnost vysoký standard kvality svých služeb. Všechna tato uznání jsou pro kolektiv pracovníků společnosti Auto Centrum Jih 2000 a.s. zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování všech znalostí a dovedností ku prospěchu našich zákazníků.

Zpět na partnery