září 2023

ŠSK ZŠ Očovská HodonínTROOPERS
7:8
ne 17. 9. 2023 9:00 @ SH TEZA Hodonín, Liga starších žáků - skupina 6, 2. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
8:3
ne 17. 9. 2023 13:00 @ SH TEZA Hodonín, Liga starších žáků - skupina 6, 2. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínSnipers Třebíč modří
2:8
so 30. 9. 2023 10:10 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 3. kolo
Florbal HodonínŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
8:9sam. náj.
so 30. 9. 2023 10:40 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravský přebor starších žáků, 2. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFBC SLAVKOV
3:5
so 30. 9. 2023 13:30 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravský přebor starších žáků, 2. kolo
Bulldogs BrnoŠSK ZŠ Očovská Hodonín
4:2
so 30. 9. 2023 13:40 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 3. kolo

říjen 2023

ŠSK ZŠ Očovská HodonínPANTHERS OTROKOVICE
5:4
so 14. 10. 2023 10:10 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 5. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueŠSK ZŠ Očovská Hodonín
3:11
so 14. 10. 2023 13:40 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 5. kolo
TJ Sokol LanžhotŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
0:11
so 21. 10. 2023 10:10 @ SH TJ Pálava Mikulov, Jihomoravský přebor starších žáků, 3. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFRC Mikulov
3:2
so 21. 10. 2023 13:00 @ SH TJ Pálava Mikulov, Jihomoravský přebor starších žáků, 3. kolo

listopad 2023

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFBC Dragons
9:2
so 11. 11. 2023 10:10 @ SOU Kyjov, Jihomoravský přebor starších žáků, 6. kolo
F.A.T.R. DubňanyŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
6:10
so 11. 11. 2023 11:50 @ SOU Kyjov, Jihomoravský přebor starších žáků, 6. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínFBŠ Hummel Hattrick Brno U15
4:7
ne 12. 11. 2023 9:00 @ SH TEZA Hodonín, Liga starších žáků - skupina 6, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2:6
ne 12. 11. 2023 12:30 @ SH TEZA Hodonín, Liga starších žáků - skupina 6, 9. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFlorbal Hodonín
7:5
ne 26. 11. 2023 9:00 @ SH TEZA Hodonín, Jihomoravský přebor starších žáků, 8. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2:1
ne 26. 11. 2023 9:00 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 11. kolo
Zlín Lions U15ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
8:1
ne 26. 11. 2023 11:20 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 11. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BAligators
5:1
ne 26. 11. 2023 11:50 @ SH TEZA Hodonín, Jihomoravský přebor starších žáků, 8. kolo
FBC SLAVKOVŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
2:4
ne 26. 11. 2023 14:40 @ SH TEZA Hodonín, Jihomoravský přebor starších žáků, 8. kolo

prosinec 2023

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BTJ Sokol Lanžhot
14:4
so 16. 12. 2023 10:10 @ SH ZŠ Dolní Bojanovice, Jihomoravský přebor starších žáků, 9. kolo
FRC MikulovŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
3:14
so 16. 12. 2023 11:50 @ SH ZŠ Dolní Bojanovice, Jihomoravský přebor starších žáků, 9. kolo
TROOPERSŠSK ZŠ Očovská Hodonín
7:9
ne 17. 12. 2023 9:00 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 13. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínSokol Brno I EMKOCase Gullivers
1:6
ne 17. 12. 2023 11:20 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 13. kolo

leden 2024

FBC DragonsŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
3:5
so 27. 1. 2024 10:10 @ SC Želva Dubňany, Jihomoravský přebor starších žáků, 12. kolo
Snipers Třebíč modříŠSK ZŠ Očovská Hodonín
6:1
so 27. 1. 2024 11:00 @ SH TJ Spartak Třebíč, Liga starších žáků - skupina 6, 17. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BF.A.T.R. Dubňany
3:7
so 27. 1. 2024 13:00 @ SC Želva Dubňany, Jihomoravský přebor starších žáků, 12. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínTJ Znojmo LAUFEN CZ
6:4
so 27. 1. 2024 13:20 @ SH TJ Spartak Třebíč, Liga starších žáků - skupina 6, 17. kolo

únor 2024

ŠSK ZŠ Očovská HodonínZlín Lions U15
3:10
ne 11. 2. 2024 11:20 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 19. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínFBC GEPARDI BRNO blue
15:4
ne 11. 2. 2024 13:40 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 19. kolo
AligatorsŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
5:1
so 17. 2. 2024 9:00 @ SH Blučina, Jihomoravský přebor starších žáků, 14. kolo
PANTHERS OTROKOVICEŠSK ZŠ Očovská Hodonín
6:5
so 17. 2. 2024 9:00 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 15. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínBulldogs Brno
0:12
so 17. 2. 2024 11:20 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 15. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFlorbal Hodonín
6:2
so 17. 2. 2024 12:30 @ SH Blučina, Jihomoravský přebor starších žáků, 14. kolo

březen 2024

PANTHERS OTROKOVICEŠSK ZŠ Očovská Hodonín
– : –
zítra v 9:00 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 22. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
zítra v 11:20 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 22. kolo
TJ Sokol LanžhotŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
– : –
ne 10. 3. 2024 9:00 @ SH Valtice, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFRC Mikulov
– : –
ne 10. 3. 2024 11:50 @ SH Valtice, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo
TROOPERSŠSK ZŠ Očovská Hodonín
– : –
so 16. 3. 2024 10:10 @ SH ZŠ Šlapanice, Liga starších žáků - skupina 6, 24. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínFBC GEPARDI BRNO blue
– : –
so 16. 3. 2024 12:30 @ SH ZŠ Šlapanice, Liga starších žáků - skupina 6, 24. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFBC Dragons
– : –
ne 17. 3. 2024 9:00 @ SH TEZA Hodonín, Jihomoravský přebor starších žáků, 18. kolo
F.A.T.R. DubňanyŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
– : –
ne 17. 3. 2024 13:00 @ SH TEZA Hodonín, Jihomoravský přebor starších žáků, 18. kolo

duben 2024

AligatorsŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
– : –
ne 7. 4. 2024 10:10 @ SH TEZA Hodonín, Jihomoravský přebor starších žáků, 20. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZŠSK ZŠ Očovská Hodonín
– : –
ne 7. 4. 2024 10:10 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 25. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BFBC SLAVKOV
– : –
ne 7. 4. 2024 11:50 @ SH TEZA Hodonín, Jihomoravský přebor starších žáků, 20. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínPANTHERS OTROKOVICE
– : –
ne 7. 4. 2024 13:40 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 25. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueŠSK ZŠ Očovská Hodonín
– : –
so 20. 4. 2024 11:20 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 27. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínTROOPERS
– : –
so 20. 4. 2024 13:40 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 27. kolo