14_20210906_075557.png

Poslední týden v srpnu patřil soustředění

Hráči našeho oddílu odjeli v termínu 27.-31.8. na florbalové soustředění do Luhačovic. Soustředění se zúčastnilo celkově na 50 členů od starších žáků až po juniory. Přivítali tak novou sezonu a rozloučili se s létem a snad udělali symbolickou tečku za dlouhou pauzou bez florbalu a sportu obecně.

Úvodní den se nesl v odlehčeném duchu, kdy se hráči mezi sebou při nejrůznějších hrách a aktivitách seznamovali, pro většinu hráčů to bylo vůbec první soustředění v Luhačovicích, proto bylo na programu i seznámení s areálem a celkovou organizací.

Od dalších dnů se všichni hráči zapojili do tréninkového procesu. Tréninky probíhaly v hale a venku, kde nám bylo k dispozici venkovní hřiště s umělou trávou a work outové hřiště. Především starší hráči se nešetřili a vzali fyzickou přípravu opravdu zodpovědně.

Kromě florbalu si naši hráči našli čas na regeneraci v ledové kádi nebo k fandění u televizních obrazovek, kdy dotlačili české reprezentanty do 19 let až k úplnému vítězství na světovém šampionátu ve florbale.

Byly to krátké, ale intenzivní dny, které uplynuly velice rychle. Dny plné florbalu, dřiny a zábavy. Celkově můžeme soustředění zhodnotit jako povedené a úspěšné zahájení nové sezony, na kterou se celý realizační tým těšíme. Věříme ve vydařenou sezonu všech kategorií. (Přejeme sami sobě mnoho úspěchů :-D )

Fotografie ze soustředění naleznete ZDE