Zobrazeno 1 až 10 z celkem 15 článků.
120_20240221_231753.jpg

Vydařený domácí turnaj elévů

Uplynulý víkend byl pro očovské fanoušky nabitý florbalem. Muži odehráli svá utkání v Brně, odkud přivezli vítězství nad Hornets, a bohužel porážku od Troopers. Těžké chvíle si zažilo áčko starších žáků, které utrpělo dvě nepříjemné porážky. Béčko starších žáků si taktéž připsalo porážku, avšak následně ji zvládlo hodit za hlavu, a porazilo hodonínského rivala. Na domácí palubovce se tentokrát představili elévové. Zejména družstvo RED se blýsklo perfektními výkony, a proti Bulldogs odehráli nejlepší zápas sezóny.

119_20240218_182614.jpg

O víkendu si zahráli pouze starší žáci.

O předchozím víkendu se moc florbalu s očovskými barvami neodehrálo. Zahráli si pouze starší žáci, kteří se ve Znojmě utkali s týmem Zlína a brněnskými Gepardy. Obě utkání skončila stejným poměrem. S prvně jmenovaným soupeřem bohužel naši hráči vysokým rozdílem (3:10) prohráli. Naopak brněnského soupeře takto porazili (10:3).

118_20240130_225851.jpg

Dorost se doma prezentoval suverénními výkony.

Na domácí palubovce si předešlý víkend zahráli očovští dorostenci, kteří předvedli famózní výkon v obou odehraných zápasech, v nichž deklasovali brněnské týmy. Áčko starších žáků odehrálo turnaj v Třebíči, kde předvedlo v druhém zápase skvělý obrat, díky kterému si mohlo připsat vítězství. Se stejnou bilancí, jedné výhry a jedné prohry, opouštělo turnaj v Dubňanech také béčko starších žáků.

112_20231220_232137.jpg

Dorost si po dvou napínavých utkáních připsal 6 bodů.

Poslední víkend před Vánoci se odehrála ještě spousta turnajů. Muži na dubňanské hale Želva porazili FATR i v odvetě. Následně však bohužel podlehli týmu z Dolních Bojanovic. Dařilo se dorostencům, kteří si v Brně připsali plný počet bodů z obou zápasů. Závěr roku se povedl také starším žákům. Ačkoliv tým A jednou zvítězil, a jednou prohrál, ukázal velký posun od začátku sezóny. Tým B naopak nezaváhal a dvakrát zvítězil totožným, a vysokým, rozdílem 14:4. Družstva elévů zakončila rok na domácí půdě.

109_20231128_223251.jpg

Poslední listopadové turnaje

Poslední listopadový víkend patřil starším žákům a přípravce. Komu se dařilo, to bylo béčko starších žáků, které vyhrálo všechny tři svá utkání. Bohužel naopak áčko si připsalo dvě porážky, byť jednu těsnou. Přípravka svůj třetí turnaj odehrála v Křenovicích, kde s plným nasazením posbírala důležité zkušenosti.

107_20231115_222135.jpg

O víkendu si nejlépe vedli starší žáci.

O víkendu si zahráli muži, junioři, oba týmy starších žáků i elévové. Muži vydřeli dva body po samostatných nájezdech, juniorům se bohužel nepovedlo uhrát body žádné. Lépe si vedli starší žáci. Na domácím turnaji si áčko připsalo výhru nad Znojmem, a bohužel podlehlo brněnskému Hattricku. Naopak béčko nezaváhalo a z Kyjova přivezlo plných 6 bodů. Do Brna se na turnaje vypravila obě družstva elévů. Malí tygři a tygřice odehráli spoustu utkání a nabrali důležité zkušenosti, které dále jistě zúročí.

106_20231107_221608.jpg

Dorost přivezl z turnaje vytoužených 6 bodů.

Dorostenci konečně překonali smůlu a z turnaje se jim po dvou výhrách povedlo přivést plný počet bodů. Dominovali také starší žáci, kteří si o víkendu zahráli Orelskou ligu. Áčku mladších žáků se proti silným soupeřům povedlo urvat jedno vítězství, béčko mladších žáků, doplněné o elévy, si bez problémů poradilo se všemi svými soupeři. Svůj druhý turnaj má za sebou přípravka, která předvedla, jaký pokrok od září všichni udělali.

104_20231024_233544.jpg

Starší žáci pokračují ve vynikajících výkonech.

O víkendu hráli starší žáci a dvě družstva elévů. Starším žákům se v Mikulově dařilo, když se nejprve blýskli vítězstvím 11:0 nad týmem Lanžhota, a v dalším zápase porazili po napínavém průběhu Mikulov. Tým elévů RED má za sebou náročný turnaj ve Slavkově, kde se postavil proti silným soupeřům. Elévové BLUE sbírali důležité zkušenosti na turnaji v Mikulově.

103_20231017_211604.jpg

Povedený víkend mladších i starších žáků.

O uplynulém víkendu odehráli turnaje junioři, áčko starších žáků a obě družstva mladších žáků. Trápení juniorů bohužel trvá a s dvěma prohranými zápasy si nepřipsali ani bod. Naopak starší žáci se rozehráli k výborným výkonům a zaslouženě ovládli obě svá utkání. Suverénně si počínalo také áčko mladších žáků, když porazilo všechny tři své soupeře. Béčko mladších žáků se sice muselo smířit na úvod turnaje s těsnou prohrou, avšak následně předvedlo to nejlepší, co šlo, a ve zbylých utkáních zvítězilo.

102_20231011_215732.jpg

Muži senzačně porazili Kyjov, starší žáci excelovali v Orelské lize.

O předchozím víkendu odehráli naše týmy opět spoustu utkání. Muži smolně přišli o vítězství nad Židenicemi, nicméně vzápětí si spravili chuť, když parádně přehráli rivala z Kyjova. Dorostenci odehráli dva dobré zápasy ve Vsetíně, ačkoliv z nich vytěžili jen 2 body za výhru po samostatných nájezdech. Starší žáci odehráli zápasy v Orelské lize, kde předvedli naprosto suverénní výkony s rekordním počtem gólů. Béčko mladších žáků ovládlo všechna svá utkání na turnaji v Dubňanech. A první zápasy má za sebou i přípravka.