Zobrazeno 1 až 10 z celkem 11 článků.
121_20240228_221036.jpg

Junioři v dohrávce přehráli Kyjov 5:2.

Florbalu netradičně patřil nejen uplynulý víkend, ale hrálo se ještě v úterý, kdy dohrávali zápas junioři, kteří porazili soupeře z Kyjova. Povedený zápas proti prvnímu týmu tabulky mají za sebou také muži, kteří porazili brněnské Gepardy. Bohužel na vítězné vlně nebyli déle a hned další zápas proti druhému týmu tabulky ztratili. O víkendu hrály také oba týmy mladších žáků, kterým se dařilo na výbornou, vyhráli všechna utkání. Přípravka se poprvé v této sezóně představila na domácím turnaji.

120_20240221_231753.jpg

Vydařený domácí turnaj elévů

Uplynulý víkend byl pro očovské fanoušky nabitý florbalem. Muži odehráli svá utkání v Brně, odkud přivezli vítězství nad Hornets, a bohužel porážku od Troopers. Těžké chvíle si zažilo áčko starších žáků, které utrpělo dvě nepříjemné porážky. Béčko starších žáků si taktéž připsalo porážku, avšak následně ji zvládlo hodit za hlavu, a porazilo hodonínského rivala. Na domácí palubovce se tentokrát představili elévové. Zejména družstvo RED se blýsklo perfektními výkony, a proti Bulldogs odehráli nejlepší zápas sezóny.

112_20231220_232137.jpg

Dorost si po dvou napínavých utkáních připsal 6 bodů.

Poslední víkend před Vánoci se odehrála ještě spousta turnajů. Muži na dubňanské hale Želva porazili FATR i v odvetě. Následně však bohužel podlehli týmu z Dolních Bojanovic. Dařilo se dorostencům, kteří si v Brně připsali plný počet bodů z obou zápasů. Závěr roku se povedl také starším žákům. Ačkoliv tým A jednou zvítězil, a jednou prohrál, ukázal velký posun od začátku sezóny. Tým B naopak nezaváhal a dvakrát zvítězil totožným, a vysokým, rozdílem 14:4. Družstva elévů zakončila rok na domácí půdě.

110_20231205_223757.jpg

Dorost exceloval na turnaji v Křenovicích.

Dorostenci hráli o víkendu v Křenovicích a nadmíru se jim dařilo. Napětí, pohledné akce, skvělý výkon gólmana a dvě zasloužená vítězství byla na světě. Zahráli si také elévové, tým Blue získával zkušenosti na turnaji v Lanžhotě, tým Red bojoval v Dubňanech.

107_20231115_222135.jpg

O víkendu si nejlépe vedli starší žáci.

O víkendu si zahráli muži, junioři, oba týmy starších žáků i elévové. Muži vydřeli dva body po samostatných nájezdech, juniorům se bohužel nepovedlo uhrát body žádné. Lépe si vedli starší žáci. Na domácím turnaji si áčko připsalo výhru nad Znojmem, a bohužel podlehlo brněnskému Hattricku. Naopak béčko nezaváhalo a z Kyjova přivezlo plných 6 bodů. Do Brna se na turnaje vypravila obě družstva elévů. Malí tygři a tygřice odehráli spoustu utkání a nabrali důležité zkušenosti, které dále jistě zúročí.

105_20231101_211442.jpg

Muži přehráli FATR a z turnaje berou 3 body.

Zápasy jako den a noc. Tak lze v krátkosti popsat nedělní turnaj mužů v Dubňanech. Nejdříve fatální selhání v zápase proti Dolním Bojanovicím. A následně perfektně zvládnuté derby proti domácímu týmu.

102_20231011_215732.jpg

Muži senzačně porazili Kyjov, starší žáci excelovali v Orelské lize.

O předchozím víkendu odehráli naše týmy opět spoustu utkání. Muži smolně přišli o vítězství nad Židenicemi, nicméně vzápětí si spravili chuť, když parádně přehráli rivala z Kyjova. Dorostenci odehráli dva dobré zápasy ve Vsetíně, ačkoliv z nich vytěžili jen 2 body za výhru po samostatných nájezdech. Starší žáci odehráli zápasy v Orelské lize, kde předvedli naprosto suverénní výkony s rekordním počtem gólů. Béčko mladších žáků ovládlo všechna svá utkání na turnaji v Dubňanech. A první zápasy má za sebou i přípravka.

100_20230926_221209.jpg

Do sezony již vstoupili také muži, dorost a mladší žáci.

Nová sezóna již začala také pro muže, dorostence a mladší žáky. Áčko mužů vydřelo po prvním prohraném utkání v tom druhém alespoň výhru po samostatných nájezdech. Podobně si vedli dorostenci, kteří první zápas prohráli, následně si však již připsali výhru za 3 body. Lépe zahájilo sezónu áčko mladších žáků, kteří nezaváhali a ovládli všechna tři utkání. Béčko mladších žáků si připsalo vítězství, remízu i prohru, nutno podotknout, že v oslabené sestavě doplněné elévy, pro které to byla premiéra na velkém hřišti.

94_20230907_225221.jpg

Hodonice byly nad síly Očova. Cesta pohárem končí.

I přes urputnou snahu a boj o každý míček pouť pohárem pro muže Očova skončila. Pomyslnou stopku jim vystavil ve třetím kole soupeř z Hodonic. Po prohře 3:8 se soustředění přesouvá plně na boje v rámci jihomoravské ligy.