Mladší žáci | 2011 - 2012Články

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 17 článků.
133_20240710_225352.jpg

Turnaj Brno Open Game 2024

Dorostenci, starší žáci a mladší žáci se v červnu (20. - 23. 6. 2024) zúčastnili prestižního mimosezónního turnaje Brno Open Game. Dorostenci zvládli vítězně první utkání play-off, druhé se jim již stalo osudným a ukončilo jejich cestu turnajem. Starší žáci bohužel utrpěli porážku hned v úvodu play-off.

131_20240507_213413.jpg

Dorost zakončil sezónu druhým místem.

Sezóna skončila již také pro dorost, mladší žáky i přípravku. Dorostenci v dalekém Vsetíně porazili domácí tým a zajistili si tak účast ve finále soutěže. V něm bohužel podlehli B týmu Gullivers. Pro áčko mladších žáků skončila sezóna turnajem v Tuřanech, béčko si na závěr sezóny zahrálo v Lužicích, kde se prezentovalo kvalitními výkony. Do Valtic se na poslední turnaj vydaly naše týmy přípravky, které si zde zahráli také vzájemné utkání.

129_20240423_231945.jpg

Muži si připsali 3 body, celkově končí na 4. příčce.

Sezóna se chýlí pomalu ke svému konci a některé naše týmy již mají za sebou poslední utkání. Muži sehráli poslední turnaj sezóny doma, kde bojovali o konečné 3. místo v tabulce. Nakonec si ze dvou utkání připsali 3 body a celkově tak obsadili 4. příčku. Sezónu ukončilo také áčko starších žáků, kterým se povedlo na závěr dvakrát zvítězit, a vyhráli skupinu v nemistrovské části. O víkendu si zahráli také mladší žáci, pro které sezóna zatím neskončila. Áčko mladších žáků si z turnaje v Brně přivezlo ze tří zápasů dvě výhry, stejně tak si počínalo (rovněž v Brně hrající) béčko mladších žáků. Týmy přípravky se zúčastnily turnaje v Dubňanech, kde se mimo jiné utkaly také navzájem proti sobě.

125_20240327_205355.jpg

Muži konečně za 6 bodů!

Uplynulý víkend se áčku mužů povedlo prolomit prokletí a na turnaji si připsali dvě výhry za plný počet bodů. Nejprve porazili béčko Bulldogs, následně kyjovské Dragons. Hráli také dorostenci, mladší žáci a přípravka. Dorost zvládl získat na svou stranu první zápas v samostatných nájezdech. V tom druhém však svému soupeři naplno podlehl. Ačkoli to tak nevypadá výsledkově, dobrá utkání odehrálo áčko mladších žáků. Škoda smůly, která je provázela více, než by si zasloužili. Béčko mladších žáků si naopak připsalo tři suverénní vítězství. Oba týmy přípravky se představily na domácím turnaji, kde prokázali odhodlání a bojovnost.

123_20240312_230929.jpg

Béčko starších žáků přivezlo z Valtic 6 bodů.

O víkendu si zahráli dorostenci, béčko starších žáků i oba týmy mladších žáků. Dorostenci odehráli dvě kvalitní utkání v Kyjově. V tom prvním proti Slovácku jasně dominovali, druhé utkání proti domácímu týmu ztratili v samostatných nájezdech. Béčko starších žáků ve Valticích ovládlo oba své zápasy. Mladší žáci si zahráli v Hodoníně, nejprve v sobotu béčko, které přehrálo soupeře z Břeclavi i hodonínského rivala Florbal Hodonín. V neděli pak áčko nejprve porazilo brněnské Gepardy a následně dvakrát těsně podlehlo ostatním brněnským soupeřům, Židenicím a Hattricku.

121_20240228_221036.jpg

Junioři v dohrávce přehráli Kyjov 5:2.

Florbalu netradičně patřil nejen uplynulý víkend, ale hrálo se ještě v úterý, kdy dohrávali zápas junioři, kteří porazili soupeře z Kyjova. Povedený zápas proti prvnímu týmu tabulky mají za sebou také muži, kteří porazili brněnské Gepardy. Bohužel na vítězné vlně nebyli déle a hned další zápas proti druhému týmu tabulky ztratili. O víkendu hrály také oba týmy mladších žáků, kterým se dařilo na výbornou, vyhráli všechna utkání. Přípravka se poprvé v této sezóně představila na domácím turnaji.

117_20240125_010047.jpg

Béčko mladších žáků vítězilo v Břeclavi.

Navzdory plánovanému programu odehráli o uplynulém víkendu své turnaje v plném rozsahu jen týmy přípravky a mladší žáci "B". Jedno ze dvou plánovaných utkání pak odehráli ještě junioři. Béčko mladších žáků si počínalo bravurně a všechny své zápasy ovládlo. Přípravka se snažila zúročit své dovednosti ve Slavkově, kde získala také další cenné zkušenosti. A junioři si po samostatných nájezdech připsali výhru nad brněnskými Gepardy.

111_20231212_225526.jpg

Junioři mají z turnaje konečně 6 bodů.

Junioři se dočkali plného počtu bodů, a to rovnou na domácím turnaji, kde porazili soupeře z Židenic a z Pohořelic. Mladším žákům se povedlo z tří zápasů vytěžit alespoň jednu remízu. Pořádnou porci zápasů, včetně toho vzájemného, mají za sebou týmy přípravky, které si zahrály v Dubňanech.

108_20231122_223332.jpg

Béčko mladších žáků zazářilo na turnaji v Tuřanech.

O třetím listopadovém víkendu si zahráli dorostenci a mladší žáci. Dorost odehrál dva skvělé zápasy v Blansku. Zatímco první zápas skončil těsným výsledkem v neprospěch Očova, ten druhý byl se skóre 16:4 již jasnou záležitostí. Áčko mladších žáků si připsalo remízu, prohru, a teprve ve třetím zápase si spravilo chuť výhrou. Naopak béčko bylo suverénní a na tuřanském turnaji ovládlo všechna svá utkání.

106_20231107_221608.jpg

Dorost přivezl z turnaje vytoužených 6 bodů.

Dorostenci konečně překonali smůlu a z turnaje se jim po dvou výhrách povedlo přivést plný počet bodů. Dominovali také starší žáci, kteří si o víkendu zahráli Orelskou ligu. Áčku mladších žáků se proti silným soupeřům povedlo urvat jedno vítězství, béčko mladších žáků, doplněné o elévy, si bez problémů poradilo se všemi svými soupeři. Svůj druhý turnaj má za sebou přípravka, která předvedla, jaký pokrok od září všichni udělali.