Mladší žáci (2010 - 2011)Články

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 17 článků.
86_20230502_211306.jpg

Dorostenci končí sezónu s bronzovými medailemi.

Závěrečný turnaj FINAL FOUR si zahráli předchozí víkend dorostenci. Poté, co byli po základní části na druhém místě tabulky, byla očekávání vysoká. Nakonec se v play-off postup do finále nezdařil. Dorost si odvezl bronzové medaile. Áčko mladších žáků zakončilo sezónu domácím turnajem, na němž si připsalo dvě výhry a jednu prohru. Béčko mladších žáků si na závěr sezóny vybojovalo dvě vítězství na turnaji v Tuřanech. Na tuřanskou halu zavítali také nejmenší tygři a tygřice. Na přípravku čekala nejen poslední utkání sezóny, ale také medaile za všechny pokroky, které od září holky a kluci udělali.

84_20230418_221816.jpg

Dorost postoupil do Final Four dorostenecké ligy, starší žáci do finále Orelské ligy.

Dorostenci mají za sebou poslední turnaj základní části, po které postupují z 2. místa na finálový turnaj soutěže. Svoji kvalitu potvrdili také starší žáci v Orelské florbalové lize, v níž postoupili do finále. Áčko mladších žáků zvládlo v Brně všechna tři náročná utkání. Béčko mladších žáků sehrálo vyrovnaná utkání v Lužicích.

82_20230329_221240.jpg

Dorostenci nekompromisně drtili své protivníky. Týmy přípravky se představily na domácím turnaji.

Dorost byl o uplynulém víkendu stoprocentní. Jednoznačně přehrál oba soupeře z Brna, v obou případech vysokým rozdílem. Áčko mladších žáků si z Brna přivezlo výhru, remízu i prohru. Nutno podotknout, že sehrálo všechna svá utkáním proti velmi kvalitním soupeřům. Stejnou bilanci mělo po svých utkáních také béčko mladších žáků. Přípravka se představila se svými dvěma družstvy na domácí palubovce, kde si vedla velmi dobře.

80_20230228_230215.jpg

Předešlý víkend se nezařadil k těm šťastným. Mladším žákům se povedlo vyhrát alespoň část svých utkání.

Uplynulý víkend se na rozdíl od řady minulých vezl spíše na vlně proher. Dorostenci na turnaji v Blansku prohráli oba dva své zápasy proti těžkým soupeřům. A vzhledem k průběhu celé jejich sezony to byl velký šok. Mladším žákům se dařilo lépe. Áčko vyhrálo alespoň jeden ze svých nedělních zápasů, béčko si o den dříve připsalo výhry dvě. Na turnaji v Křenovicích sbíraly důležité zkušenosti týmy přípravky, konkrétně tým RED a tým WHITE.

78_20230215_211034.jpg

Muži porazili první tým tabulky. Dorost zažil v Blansku střelecké hody.

Muži si o víkendu zahráli na domácí palubovce SH Teza, kde si připsali dvě cenná vítězství, a dokázali porazit první tým tabulky soutěže, Orel Dolní Bojanovice. Pořádnou ofenzívu předvedli v Blansku dorostenci, když oba své soupeře porazili vysokým rozdílem, a vedle 26 vstřelených branek zdobí výsledky také čisté konto ze zápasu s kyjovskými Dragons. Starší žáci si tentokrát zahráli v rámci Orelské florbalové ligy, a roli favorita potvrdili dvěma vítězstvími, byť jedno z nich si připsali až po samostatných nájezdech. Vítězně ovládlo své zápasy také béčko mladších žáků v Brně. Týmy přípravky si zahráli na turnaji v Hodoníně.

76_20230131_215454.jpg

Vítězný víkend. Bez jediné porážky svá utkání zvládl dorost i áčko mladších žáků.

Na počet utkání, respektive počet hrajících týmů, byl předešlý víkend poněkud chudý. Avšak na počet vyhraných zápasů nadmíru bohatý. Dorost hrající v Tuřanech si připsal dvě jednoznačné výhry, přičemž obdržel dohromady za obě utkání jen jednu branku. Tým tak i nadále zůstává v prvním koši soutěže. Áčko mladších žáků, byť v oslabené sestavě, si užilo vítězný den v Brně, kde postupně porazilo tým Znojma, brněnské Bulldogs a nakonec také brněnský Hattrick.

74_20230117_214538.jpg

Vítěznou šňůru dorostenců přeťali brněnští Bulldogs. Starší žáci vítězili v zápasech Orelské ligy.

Dlouhotrvající neporazitelnost dorostenců skončila, když byli po sedmi vítězstvích v řadě poraženi brněnským týmem Bulldogs. V žádném případě tím však nezačíná série porážek, neboť hned v dalším zápase dokázal dorost zvítězit. Starší žáci tentokrát hráli zápasy v rámci Orelské florbalové ligy, kde byli jasným vítězem obou odehraných utkání. Mladším žákům se o uplynulém víkendu příliš nevedlo, byť nutno dodat, že v některých zápasech měli i trochu smůly. Holky a kluci z přípravky si užili turnaj v Dubňanech.

71_20221221_231020.jpg

Junioři i dorost jsou stále suverénní. Áčko mladších žáků bojovalo ve Zlíně.

Juniory čekala na závěr roku předehrávka dalšího turnaje, v rámci které odehráli zápas proti Židenicím. Letošní část sezony zakončili další výhrou, nutno zdůraznit, že již devátou v řadě. Na vlně neporazitelnosti pokračují také dorostenci, kteří po zvládnutí obou zápasů natáhli šňůru vítězství na číslo sedm. Áčko mladších žáků čelilo soupeřům ze zlínského kraje, a z turnaje si odvezlo jak výhru, tak také remízu a prohru. Stejnou bilanci, tedy výhru, remízu a prohru, má po turnaji v Hodoníně také béčko mladších žáků. O uplynulém víkendu si zahrála rovněž přípravka, která zvládla odehrát se sedmi hráči a gólmanem celkem sedm zápasů.

69_20221207_141557.jpg

Dorostenci dál vítězí. B-tým mladších žáků porazil městského rivala.

Dorost zůstal o uplynulém víkendu neporažen, a tak dál zůstává mezi nejlepšími týmy druhé dorostenecké ligy. Naopak mladší žáky poměrně potrápila koncovka. Neproduktivita v zakončení znamenala pro A tým ze tří zápasů dvě remízy, pro B tým dokonce dvě prohry. Nicméně hodonínský rival byl poražen. Cenné zkušenosti sbíraly na domácí půdě také oba týmy přípravky.

67_20221203_180507.jpg

Muže táhnou vpřed junioři, dorostenci se vezou na vítězné vlně

Dvakrát Brno a jedenkrát Vsetín, takový byl o víkendu program našich družstev. Muže v sestavě na dvě lajny táhla na turnaji vpřed především juniorská část týmu. Dorostenci v jednom utkání suverénní, v dalším způsobili drama, vítězství si však nechali pro sebe v obou případech. Mladší žáci se i s okleštěnou sestavou se soupeři poprali a odvezli si z turnaje dvě vítězství ze tří zápasů.