Junioři (2004 - 2005)Články

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 15 článků.
85_20230426_212247.jpg

Muži postupují do vyšší soutěže. Junioři jsou druzí, starší žáci třetí.

Uplynulý víkend byl nabitý napínavými finálovými duely. Muži sehráli klíčová utkání pro postup do vyšší soutěže, a zvládli je vítězně. V další sezóně tak budou hrát Jihomoravskou ligu mužů. Junioři odcestovali na závěrečný turnaj sezony určený čtyřem nejlepším celkům do Znojma, kde se probojovali do finále a nakonec obsadili 2. místo. Starší žáci se utkali na turnaji ve Vsetíně, a celkově v sezoně obsadili třetí místo. Elévové zakončili svou sezónu v Kyjově, kde měli možnost prověřit sehranost svému týmu před turnajem, který je čeká v květnu.

83_20230404_204225.jpeg

Muži zvládli obě utkání a dál drží šance na postup. Junioři si zajistili účast na finálovém turnaji ligy.

Muži o víkendu zvládli svá utkání v Dolních Bojanovicích a, díky zaváhání břeclavského týmu, stále mají šanci postoupit do vyšší soutěže. Junioři zvítězili v důležitém utkání proti Troopers, díky čemuž pokračují z 3. místa na finálový turnaj ligy do Znojma. Áčko starších žáků předvedlo své kvality v zápasech s brněnskými soupeři. Bohužel postupové místo na Mistrovství ČR jim těsně uniklo. Béčko starších žáků hrálo na domácí palubovce, nicméně s velkou marodkou si výhru připsat nedokázalo. Tým elévů BLUE bojoval v oslabené sestavě v Lanžhotě. Týmy WHITE a RED odjely do Mikulova, kde sehrály vyrovnaná utkání.

81_20230308_205220.jpg

Muži si připsali dvě vítězství, ne však za 6 bodů. Oba týmy starších žáků ovládly všechna svá utkání.

Muži vyjeli odehrát svá utkání do Valtic. Vyhrát bylo důležité. A dvě výhry byly nakonec uhájeny. Bohužel však ne za plný počet bodů, tým z Ivanovic na Hané byl udolán až po samostatných nájezdech. Junioři mají za sebou nevydařenou sobotu v Kyjově, kde podlehli oběma svým soupeřům. Naopak starším žákům se dařilo na všech frontách. Áčko porazilo oba své soupeře na turnaji v Rousínově, a zvládlo tak postup do prvního koše soutěže. Dvě vítězství si připsalo také béčko na domácím turnaji v Hodoníně. Na domácí půdě se představili rovněž týmy elévů, které předvedly pokrok, jaký od začátku sezony dokázaly udělat.

77_20230207_211556.jpg

Junioři si připsali cenný skalp, když porazili Znojmo. Áčko starších žáků se přiblížilo návratu do prvního koše soutěže.

Junioři zavítali k sobotním zápasům do Znojma. První utkání plné chyb a inkasovaných gólů z brejků soupeře vedlo bohužel k prohře. Naopak druhé utkání bylo již ve znamení naší disciplíny a bojovnosti, a vedlo k cenné výhře nad domácím týmem. Áčko starších žáků si v Tuřanech počínalo výborně. Díky výhrám nad brněnskými Gepardy i nad brněnským Hattrickem učinili důležitý krok k návratu do prvního výkonnostního koše.

75_20230125_204159.jpg

Muži v důležitém utkání těsně podlehli vedoucímu týmu. Áčku starších žáků se zkomplikoval postup na MČR.

Důležitá utkání v boji o postup má za sebou tým mužů. Bohužel zápas s vedoucím týmem pro ně skončil těsnou prohrou. Postup není nemožný, avšak zvrátit pořadí v tabulce bude značně složité. Junioři zvládli svá utkání ve Znojmě vítězně, ačkoli průběh zápasů tomu ne vždy nasvědčoval. Hořkou příchuť měl uplynulý víkend pro áčko starších žáků, pro které jedno vítězství na nájezdy a jedna porážka znamenají zatraceně velkou překážku v cestě na Mistrovství České republiky. Naopak béčko starších žáků si o uplynulém víkendu připsalo dvě pohodová vítězství. Pořádnou porci turnajů mají za sebou také elévové, jejichž tři týmy sbíraly cenné zkušenosti na turnajích v Břeclavi a v Kyjově.

73_20230110_002737.jpg

Junioři navázali na loňská vítězství. Áčko starších žáků i přes vysokou herní kvalitu plný počet bodů nevytěžilo.

Junioři vlétli do nového roku vítězně, a jejich neporazitelnost tak trvá dál. První turnaje tohoto roku mají za sebou také obě družstva starších žáků. Áčko odehrálo své zápasy herně opravdu na vysoké úrovni, bohužel ani to nestačilo, a na domácí palubovce si připsali jak výhru, tak prohru. Se stejnou bilancí - jedné výhry a jedné prohry skončilo také béčko na turnaji v Blansku. Z tradičních tří družstev elévů si kvůli velké marodce zahrály o víkendu pouze dvě, která sbíraly zkušenosti na turnaji ve Slavkově.

71_20221221_231020.jpg

Junioři i dorost jsou stále suverénní. Áčko mladších žáků bojovalo ve Zlíně.

Juniory čekala na závěr roku předehrávka dalšího turnaje, v rámci které odehráli zápas proti Židenicím. Letošní část sezony zakončili další výhrou, nutno zdůraznit, že již devátou v řadě. Na vlně neporazitelnosti pokračují také dorostenci, kteří po zvládnutí obou zápasů natáhli šňůru vítězství na číslo sedm. Áčko mladších žáků čelilo soupeřům ze zlínského kraje, a z turnaje si odvezlo jak výhru, tak také remízu a prohru. Stejnou bilanci, tedy výhru, remízu a prohru, má po turnaji v Hodoníně také béčko mladších žáků. O uplynulém víkendu si zahrála rovněž přípravka, která zvládla odehrát se sedmi hráči a gólmanem celkem sedm zápasů.

70_20221214_215742.jpg

Střelecké hody mužů. První koš pro juniory i áčko starších žáků.

Uplynulý víkend byl opravdu bohatý, co se vstřelených branek našich mužů týká. Celkem 25 vstřelených gólů za dva zápasy navíc podtrhuje jen jedna obdržená branka. Dále zůstávají v prvním výkonnostním koši junioři, kteří si taktéž připsali dvě vítězství, a porazili favorizované Znojmo. V prvním koši by mělo být po získaných 3 bodech také áčko starších žáků. Béčko starších žáků zvládlo i přes velkou marodku nejen zvítězit, ale dokonce vstřelit 16 branek v jednom zápase. O víkendu si zahrály také všechny družstva elévů.