Muži (2003 a starší)Články

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.
85_20230426_212247.jpg

Muži postupují do vyšší soutěže. Junioři jsou druzí, starší žáci třetí.

Uplynulý víkend byl nabitý napínavými finálovými duely. Muži sehráli klíčová utkání pro postup do vyšší soutěže, a zvládli je vítězně. V další sezóně tak budou hrát Jihomoravskou ligu mužů. Junioři odcestovali na závěrečný turnaj sezony určený čtyřem nejlepším celkům do Znojma, kde se probojovali do finále a nakonec obsadili 2. místo. Starší žáci se utkali na turnaji ve Vsetíně, a celkově v sezoně obsadili třetí místo. Elévové zakončili svou sezónu v Kyjově, kde měli možnost prověřit sehranost svému týmu před turnajem, který je čeká v květnu.

83_20230404_204225.jpeg

Muži zvládli obě utkání a dál drží šance na postup. Junioři si zajistili účast na finálovém turnaji ligy.

Muži o víkendu zvládli svá utkání v Dolních Bojanovicích a, díky zaváhání břeclavského týmu, stále mají šanci postoupit do vyšší soutěže. Junioři zvítězili v důležitém utkání proti Troopers, díky čemuž pokračují z 3. místa na finálový turnaj ligy do Znojma. Áčko starších žáků předvedlo své kvality v zápasech s brněnskými soupeři. Bohužel postupové místo na Mistrovství ČR jim těsně uniklo. Béčko starších žáků hrálo na domácí palubovce, nicméně s velkou marodkou si výhru připsat nedokázalo. Tým elévů BLUE bojoval v oslabené sestavě v Lanžhotě. Týmy WHITE a RED odjely do Mikulova, kde sehrály vyrovnaná utkání.

81_20230308_205220.jpg

Muži si připsali dvě vítězství, ne však za 6 bodů. Oba týmy starších žáků ovládly všechna svá utkání.

Muži vyjeli odehrát svá utkání do Valtic. Vyhrát bylo důležité. A dvě výhry byly nakonec uhájeny. Bohužel však ne za plný počet bodů, tým z Ivanovic na Hané byl udolán až po samostatných nájezdech. Junioři mají za sebou nevydařenou sobotu v Kyjově, kde podlehli oběma svým soupeřům. Naopak starším žákům se dařilo na všech frontách. Áčko porazilo oba své soupeře na turnaji v Rousínově, a zvládlo tak postup do prvního koše soutěže. Dvě vítězství si připsalo také béčko na domácím turnaji v Hodoníně. Na domácí půdě se představili rovněž týmy elévů, které předvedly pokrok, jaký od začátku sezony dokázaly udělat.

78_20230215_211034.jpg

Muži porazili první tým tabulky. Dorost zažil v Blansku střelecké hody.

Muži si o víkendu zahráli na domácí palubovce SH Teza, kde si připsali dvě cenná vítězství, a dokázali porazit první tým tabulky soutěže, Orel Dolní Bojanovice. Pořádnou ofenzívu předvedli v Blansku dorostenci, když oba své soupeře porazili vysokým rozdílem, a vedle 26 vstřelených branek zdobí výsledky také čisté konto ze zápasu s kyjovskými Dragons. Starší žáci si tentokrát zahráli v rámci Orelské florbalové ligy, a roli favorita potvrdili dvěma vítězstvími, byť jedno z nich si připsali až po samostatných nájezdech. Vítězně ovládlo své zápasy také béčko mladších žáků v Brně. Týmy přípravky si zahráli na turnaji v Hodoníně.

75_20230125_204159.jpg

Muži v důležitém utkání těsně podlehli vedoucímu týmu. Áčku starších žáků se zkomplikoval postup na MČR.

Důležitá utkání v boji o postup má za sebou tým mužů. Bohužel zápas s vedoucím týmem pro ně skončil těsnou prohrou. Postup není nemožný, avšak zvrátit pořadí v tabulce bude značně složité. Junioři zvládli svá utkání ve Znojmě vítězně, ačkoli průběh zápasů tomu ne vždy nasvědčoval. Hořkou příchuť měl uplynulý víkend pro áčko starších žáků, pro které jedno vítězství na nájezdy a jedna porážka znamenají zatraceně velkou překážku v cestě na Mistrovství České republiky. Naopak béčko starších žáků si o uplynulém víkendu připsalo dvě pohodová vítězství. Pořádnou porci turnajů mají za sebou také elévové, jejichž tři týmy sbíraly cenné zkušenosti na turnajích v Břeclavi a v Kyjově.

70_20221214_215742.jpg

Střelecké hody mužů. První koš pro juniory i áčko starších žáků.

Uplynulý víkend byl opravdu bohatý, co se vstřelených branek našich mužů týká. Celkem 25 vstřelených gólů za dva zápasy navíc podtrhuje jen jedna obdržená branka. Dále zůstávají v prvním výkonnostním koši junioři, kteří si taktéž připsali dvě vítězství, a porazili favorizované Znojmo. V prvním koši by mělo být po získaných 3 bodech také áčko starších žáků. Béčko starších žáků zvládlo i přes velkou marodku nejen zvítězit, ale dokonce vstřelit 16 branek v jednom zápase. O víkendu si zahrály také všechny družstva elévů.

67_20221203_180507.jpg

Muže táhnou vpřed junioři, dorostenci se vezou na vítězné vlně

Dvakrát Brno a jedenkrát Vsetín, takový byl o víkendu program našich družstev. Muže v sestavě na dvě lajny táhla na turnaji vpřed především juniorská část týmu. Dorostenci v jednom utkání suverénní, v dalším způsobili drama, vítězství si však nechali pro sebe v obou případech. Mladší žáci se i s okleštěnou sestavou se soupeři poprali a odvezli si z turnaje dvě vítězství ze tří zápasů.

62_20221020_091806.jpg

Úspěšná tažení našich družstev v čele s muži a celou mládeží

Neuvěřitelné věci se stávají skutečnými a teď i uvěřitelnými, starší žáci potvrzují svoji kvalitu a formu. V prvním koši se po úvodním turnaji tam rozhodně neztratili. Muži získali na turnaji plný počet bodů a pozadu nezůstaly ani ostatní týmy, které o víkendu hrály.

59_20220928_162259.jpg

Vysoká absence a nenaplněná očekávání, muži vybouchli hned na prvním turnaji. Zbytek mládežnických družin byl úspěšný

První turnaj mužů, dorostenců a mladších žáků. Jednotlivá očekávání byla veliká, ne však u všech se podařila naplnit. Například muži zklamali hned svým úvodním vystoupením. Odjeli sice do Pohořelic, na halu s rychlým povrchem, ovšem povrch byl rychlejší než jejich provedení, a tak se na hřišti často ztráceli. Výsledkem bylo nula bodů. To dorostenci a mladší žáci měli v uvozovkách jiný problém, ten šťastnější, všechna svá utkání dokázali proměnit ve výhru a z turnajů odjížděli v dobré náladě.

53_20220907_212429.jpg

Ohlédnutí za 1. ročníkem FLOORBALL DAY

FLOORBALL DAY, událost, která by se dala volně přeložit jako rodinný den na hale a to doslova. Na konci uplynulé sezony se uskutečnila akce, která propojila světy rodičů, dětí a trenérů.