Elévové (2012 - 2013)Články

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 14 článků.
89_20230523_205612.jpg

Další víkend, další zlato. Elévové ovládli Gullivers Cup.

Uplynulý víkend patřil Elévům, respektive výběru B12. Povedlo si jim dosáhnout mimořádného úspěchu na brněnském turnaji O pohár starosty Sokola Brno 1. V průběhu celého turnaje nenašli přemožitele a zaslouženě zvedli nad hlavu pohár pro vítěze.

85_20230426_212247.jpg

Muži postupují do vyšší soutěže. Junioři jsou druzí, starší žáci třetí.

Uplynulý víkend byl nabitý napínavými finálovými duely. Muži sehráli klíčová utkání pro postup do vyšší soutěže, a zvládli je vítězně. V další sezóně tak budou hrát Jihomoravskou ligu mužů. Junioři odcestovali na závěrečný turnaj sezony určený čtyřem nejlepším celkům do Znojma, kde se probojovali do finále a nakonec obsadili 2. místo. Starší žáci se utkali na turnaji ve Vsetíně, a celkově v sezoně obsadili třetí místo. Elévové zakončili svou sezónu v Kyjově, kde měli možnost prověřit sehranost svému týmu před turnajem, který je čeká v květnu.

83_20230404_204225.jpeg

Muži zvládli obě utkání a dál drží šance na postup. Junioři si zajistili účast na finálovém turnaji ligy.

Muži o víkendu zvládli svá utkání v Dolních Bojanovicích a, díky zaváhání břeclavského týmu, stále mají šanci postoupit do vyšší soutěže. Junioři zvítězili v důležitém utkání proti Troopers, díky čemuž pokračují z 3. místa na finálový turnaj ligy do Znojma. Áčko starších žáků předvedlo své kvality v zápasech s brněnskými soupeři. Bohužel postupové místo na Mistrovství ČR jim těsně uniklo. Béčko starších žáků hrálo na domácí palubovce, nicméně s velkou marodkou si výhru připsat nedokázalo. Tým elévů BLUE bojoval v oslabené sestavě v Lanžhotě. Týmy WHITE a RED odjely do Mikulova, kde sehrály vyrovnaná utkání.

81_20230308_205220.jpg

Muži si připsali dvě vítězství, ne však za 6 bodů. Oba týmy starších žáků ovládly všechna svá utkání.

Muži vyjeli odehrát svá utkání do Valtic. Vyhrát bylo důležité. A dvě výhry byly nakonec uhájeny. Bohužel však ne za plný počet bodů, tým z Ivanovic na Hané byl udolán až po samostatných nájezdech. Junioři mají za sebou nevydařenou sobotu v Kyjově, kde podlehli oběma svým soupeřům. Naopak starším žákům se dařilo na všech frontách. Áčko porazilo oba své soupeře na turnaji v Rousínově, a zvládlo tak postup do prvního koše soutěže. Dvě vítězství si připsalo také béčko na domácím turnaji v Hodoníně. Na domácí půdě se představili rovněž týmy elévů, které předvedly pokrok, jaký od začátku sezony dokázaly udělat.

79_20230221_215244.jpg

Jet na turnaj v sestavě 7+2 a všechny soupeře porazit? Pro béčko starších žáků žádný problém.

Naprosto strhující podívanou předvedlo na turnaji v Brně béčko starších žáků. S počtem sedmi hráčů a dvou gólmanů nelze mít velká očekávání. O to větší pak byla vlna euforie po dvou utkáních, v nichž si hráči sáhli na dno svých sil a dokázali fantasticky zvítězit. Domácí turnaj mají za sebou všechny týmy elévů, které sbíraly další cenné zkušenosti a statečně se postavili všem svým soupeřům.

75_20230125_204159.jpg

Muži v důležitém utkání těsně podlehli vedoucímu týmu. Áčku starších žáků se zkomplikoval postup na MČR.

Důležitá utkání v boji o postup má za sebou tým mužů. Bohužel zápas s vedoucím týmem pro ně skončil těsnou prohrou. Postup není nemožný, avšak zvrátit pořadí v tabulce bude značně složité. Junioři zvládli svá utkání ve Znojmě vítězně, ačkoli průběh zápasů tomu ne vždy nasvědčoval. Hořkou příchuť měl uplynulý víkend pro áčko starších žáků, pro které jedno vítězství na nájezdy a jedna porážka znamenají zatraceně velkou překážku v cestě na Mistrovství České republiky. Naopak béčko starších žáků si o uplynulém víkendu připsalo dvě pohodová vítězství. Pořádnou porci turnajů mají za sebou také elévové, jejichž tři týmy sbíraly cenné zkušenosti na turnajích v Břeclavi a v Kyjově.

73_20230110_002737.jpg

Junioři navázali na loňská vítězství. Áčko starších žáků i přes vysokou herní kvalitu plný počet bodů nevytěžilo.

Junioři vlétli do nového roku vítězně, a jejich neporazitelnost tak trvá dál. První turnaje tohoto roku mají za sebou také obě družstva starších žáků. Áčko odehrálo své zápasy herně opravdu na vysoké úrovni, bohužel ani to nestačilo, a na domácí palubovce si připsali jak výhru, tak prohru. Se stejnou bilancí - jedné výhry a jedné prohry skončilo také béčko na turnaji v Blansku. Z tradičních tří družstev elévů si kvůli velké marodce zahrály o víkendu pouze dvě, která sbíraly zkušenosti na turnaji ve Slavkově.

70_20221214_215742.jpg

Střelecké hody mužů. První koš pro juniory i áčko starších žáků.

Uplynulý víkend byl opravdu bohatý, co se vstřelených branek našich mužů týká. Celkem 25 vstřelených gólů za dva zápasy navíc podtrhuje jen jedna obdržená branka. Dále zůstávají v prvním výkonnostním koši junioři, kteří si taktéž připsali dvě vítězství, a porazili favorizované Znojmo. V prvním koši by mělo být po získaných 3 bodech také áčko starších žáků. Béčko starších žáků zvládlo i přes velkou marodku nejen zvítězit, ale dokonce vstřelit 16 branek v jednom zápase. O víkendu si zahrály také všechny družstva elévů.

65_20221107_185313.jpg

Starší žáci si dovezli cenný skalp Hattricků, elévové se ukázali před domácím publikem

Další odehrané soutěžní kolo, další víkend plný florbalu. Mládežnické kategorie se znovu rozjeli objevovat krásy regionu a poměřit síly s jejich zástupci. A tým starších žáků se postavil proti brněnské špičce a nevedl si špatně. Béčko si vybojovalo v Kyjově bod. Týmy elévů se rozdělily, WHITE vyrazili do Strážnice, BLUE a RED se ujali pořadatelství domácího turnaje v Hodoníně.